RECOVERY AND TREATMENT S.R.L.

RECOVERY AND TREATMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39265534, Nr. Reg. Com. J2018000669028. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8695 - Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR FABRICII, NR.26B, COMPLEX REZIDENȚIAL QUADRA 2. TRONSONUL P, ET.7, AP.73. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RECOVERY AND TREATMENT S.R.L.
CUI
39265534
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000669028
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR FABRICII, NR.26B, COMPLEX REZIDENȚIAL QUADRA 2. TRONSONUL P, ET.7, AP.73
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8695
Domeniu de activitate
Activitati de inchirierea si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile n.c.a.

Situații financiare

În 2024, RECOVERY AND TREATMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.440 lei, o pierdere netă de 47.717 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 16.535 lei2019 · Cifra de afaceri: 96.134 lei2020 · Cifra de afaceri: 74.885 lei2021 · Cifra de afaceri: 36.605 lei2022 · Cifra de afaceri: 41.055 lei2023 · Cifra de afaceri: 31.450 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.440 lei2018 · Profit net: −156.485 lei2019 · Profit net: −127.808 lei2020 · Profit net: −24.527 lei2021 · Profit net: −37.848 lei2022 · Profit net: −34.710 lei2023 · Profit net: −27.739 lei2024 · Profit net: −47.717 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.535 lei20182019: 96.134 lei96 mii20192020: 74.885 lei20202021: 36.605 lei20212022: 41.055 lei20222023: 31.450 lei20232024: 14.440 lei14 mii2024
Profit net lei
2018: −156.485 lei−156 mii20182019: −127.808 lei20192020: −24.527 lei20202021: −37.848 lei20212022: −34.710 lei20222023: −27.739 lei20232024: −47.717 lei−48 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RECOVERY AND TREATMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 14.440 lei în scădere față de 2023 −47.717 lei în scădere față de 2023 464.861 lei în creștere față de 2023 — 8.228 lei −456.633 lei 1
2023 31.450 lei în scădere față de 2022 −27.739 lei în creștere față de 2022 438.528 lei în creștere față de 2022 21.103 lei 8.509 lei −408.916 lei 1
2022 41.055 lei în creștere față de 2021 −34.710 lei în creștere față de 2021 418.772 lei în creștere față de 2021 29.454 lei 8.141 lei −381.177 lei 1
2021 36.605 lei în scădere față de 2020 −37.848 lei în scădere față de 2020 393.117 lei în creștere față de 2020 37.805 lei 8.845 lei −346.467 lei 1 în scădere față de 2020
2020 74.885 lei în scădere față de 2019 −24.527 lei în creștere față de 2019 367.407 lei în creștere față de 2019 46.341 lei 12.446 lei −308.620 lei 2 în scădere față de 2019
2019 96.134 lei în creștere față de 2018 −127.808 lei în creștere față de 2018 349.678 lei în creștere față de 2018 55.737 lei 9.848 lei −284.093 lei 4 în creștere față de 2018
2018 16.535 lei −156.485 lei 225.107 lei 65.789 lei 3.033 lei −156.285 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare