RECUPERARE MEDICALĂ PENTAMED S.R.L.

RECUPERARE MEDICALĂ PENTAMED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 39419676, Nr. Reg. Com. J2018000517288. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 30 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PITEŞTI, NR.163, ET.PARTER, cod poștal 230048. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RECUPERARE MEDICALĂ PENTAMED S.R.L.
CUI
39419676
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000517288
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 mai 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. PITEŞTI, NR.163, ET.PARTER
Cod poștal
230048
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, RECUPERARE MEDICALĂ PENTAMED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 453.564 lei, un profit net de 49.610 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 80.964 lei2019 · Cifra de afaceri: 384.193 lei2020 · Cifra de afaceri: 511.838 lei2021 · Cifra de afaceri: 575.323 lei2022 · Cifra de afaceri: 537.444 lei2023 · Cifra de afaceri: 574.637 lei2024 · Cifra de afaceri: 406.611 lei2025 · Cifra de afaceri: 453.564 lei2018 · Profit net: −82.520 lei2019 · Profit net: 1.843 lei2020 · Profit net: 176.720 lei2021 · Profit net: 195.834 lei2022 · Profit net: 99.715 lei2023 · Profit net: 159.681 lei2024 · Profit net: 65.728 lei2025 · Profit net: 49.610 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 80.964 lei'182019: 384.193 lei'192020: 511.838 lei'202021: 575.323 lei575 mii'212022: 537.444 lei'222023: 574.637 lei'232024: 406.611 lei'242025: 453.564 lei454 mii'25
Profit net lei
2018: −82.520 lei−83 mii'182019: 1.843 lei'192020: 176.720 lei'202021: 195.834 lei196 mii'212022: 99.715 lei'222023: 159.681 lei'232024: 65.728 lei'242025: 49.610 lei50 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RECUPERARE MEDICALĂ PENTAMED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 453.564 lei în creștere față de 2024 49.610 lei în scădere față de 2024 149.482 lei în scădere față de 2024 31.786 lei 784.663 lei 666.967 lei 4 în scădere față de 2024
2024 406.611 lei în scădere față de 2023 65.728 lei în scădere față de 2023 241.968 lei în scădere față de 2023 84.389 lei 774.916 lei 617.337 lei 5 în scădere față de 2023
2023 574.637 lei în creștere față de 2022 159.681 lei în creștere față de 2022 513.155 lei în scădere față de 2022 137.384 lei 927.380 lei 551.609 lei 6 în scădere față de 2022
2022 537.444 lei în scădere față de 2021 99.715 lei în scădere față de 2021 534.309 lei în scădere față de 2021 190.294 lei 735.858 lei 391.843 lei 8
2021 575.323 lei în creștere față de 2020 195.834 lei în creștere față de 2020 543.189 lei în scădere față de 2020 243.289 lei 592.028 lei 292.128 lei 8 în creștere față de 2020
2020 511.838 lei în creștere față de 2019 176.720 lei în creștere față de 2019 595.346 lei în creștere față de 2019 296.369 lei 395.270 lei 96.293 lei 6 în scădere față de 2019
2019 384.193 lei în creștere față de 2018 1.843 lei în creștere față de 2018 576.667 lei în creștere față de 2018 330.029 lei 166.211 lei −80.427 lei 8 în creștere față de 2018
2018 80.964 lei −82.520 lei 555.601 lei 380.917 lei 92.414 lei −82.270 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare