RED DUST MOTORS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 17382479, Nr. Reg. Com. J35/961/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4540 - Comert cu motociclete, piese si accesorii aferente; intretinerea si repararea motocicletelor. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. 16 DECEMBRIE 1989, NR.45/A, cod poștal 300218. Societatea este radiată din data de 27 iulie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RED DUST MOTORS SRL
- CUI
- 17382479
- Stare
- Radiată din 27 iulie 2022
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/961/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 21 martie 2005
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. 16 DECEMBRIE 1989, NR.45/A
- Cod poștal
- 300218
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4540
- Domeniu de activitate
- Comert cu motociclete, piese si accesorii aferente; intretinerea si repararea motocicletelor
Situații financiare
În 2021, RED DUST MOTORS SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 lei | 428.404 lei | — | 135.173 lei | −293.231 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 428.404 lei | — | 135.173 lei | −293.231 lei | 0 |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 428.404 lei | — | 135.173 lei | −293.231 lei | — |
| 2018 | — | −6.500 lei în scădere față de 2017 | 428.404 lei în scădere față de 2017 | — | 135.173 lei | −293.231 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 444.677 lei | 6.302 lei | 135.371 lei | −303.004 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 444.677 lei | 6.302 lei | 135.371 lei | −303.004 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
