RED INK MEDIA S.R.L.

RED INK MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39762622, Nr. Reg. Com. J2018011821402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VIGONIEI, NR.2, BL.8, SC.2, ET.6, AP.58, cod poștal 050368. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RED INK MEDIA S.R.L.
CUI
39762622
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018011821402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VIGONIEI, NR.2, BL.8, SC.2, ET.6, AP.58
Cod poștal
050368
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, RED INK MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 382.939 lei, un profit net de 60.307 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 1.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 19.323 lei2020 · Cifra de afaceri: 23.672 lei2021 · Cifra de afaceri: 40.346 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.882 lei2023 · Cifra de afaceri: 100.094 lei2024 · Cifra de afaceri: 308.689 lei2025 · Cifra de afaceri: 382.939 lei2018 · Profit net: −708 lei2019 · Profit net: 3.211 lei2020 · Profit net: −3.832 lei2021 · Profit net: 4.610 lei2022 · Profit net: 9.170 lei2023 · Profit net: 7.024 lei2024 · Profit net: 71.386 lei2025 · Profit net: 60.307 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.500 lei'182019: 19.323 lei'192020: 23.672 lei'202021: 40.346 lei'212022: 76.882 lei'222023: 100.094 lei'232024: 308.689 lei'242025: 382.939 lei383 mii'25
Profit net lei
2018: −708 lei'182019: 3.211 lei'192020: −3.832 lei−4 mii'202021: 4.610 lei'212022: 9.170 lei'222023: 7.024 lei'232024: 71.386 lei71 mii'242025: 60.307 lei60 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RED INK MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 382.939 lei în creștere față de 2024 60.307 lei în scădere față de 2024 55.265 lei în creștere față de 2024 116.209 lei 89.791 lei 151.366 lei 1
2024 308.689 lei în creștere față de 2023 71.386 lei în creștere față de 2023 20.213 lei în creștere față de 2023 57.041 lei 52.798 lei 91.059 lei —
2023 100.094 lei în creștere față de 2022 7.024 lei în scădere față de 2022 3.906 lei în creștere față de 2022 4.508 lei 17.510 lei 19.673 lei —
2022 76.882 lei în creștere față de 2021 9.170 lei în creștere față de 2021 2.385 lei în scădere față de 2021 8.987 lei 5.062 lei 12.650 lei —
2021 40.346 lei în creștere față de 2020 4.610 lei în creștere față de 2020 2.508 lei în scădere față de 2020 4.548 lei 1.233 lei 3.480 lei —
2020 23.672 lei în creștere față de 2019 −3.832 lei în scădere față de 2019 4.100 lei în scădere față de 2019 — 2.739 lei −1.130 lei —
2019 19.323 lei în creștere față de 2018 3.211 lei în creștere față de 2018 4.608 lei în creștere față de 2018 — 6.948 lei 2.702 lei —
2018 1.500 lei −708 lei 773 lei — 176 lei −508 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare