RED POINT MEDIA SRL

RED POINT MEDIA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 22140137, Nr. Reg. Com. J2007002082229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2553 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2007. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT, NR.14, cod poștal 705300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RED POINT MEDIA SRL
CUI
22140137
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007002082229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2007
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT, NR.14
Cod poștal
705300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2553
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, RED POINT MEDIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.406.042 lei, un profit net de 1.626.937 lei și un număr mediu de 29 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.2016201720182020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 14.162.057 lei2017 · Cifra de afaceri: 16.195.737 lei2018 · Cifra de afaceri: 15.985.268 lei2020 · Cifra de afaceri: 21.394.451 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.009.483 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.419.895 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.395.533 lei2024 · Cifra de afaceri: 8.938.682 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.406.042 lei2016 · Profit net: 1.834.443 lei2017 · Profit net: 2.449.753 lei2018 · Profit net: 1.488.806 lei2020 · Profit net: 3.252.360 lei2021 · Profit net: 488.533 lei2022 · Profit net: 1.203.348 lei2023 · Profit net: 1.457.706 lei2024 · Profit net: 1.638.939 lei2025 · Profit net: 1.626.937 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 14.162.057 lei'162017: 16.195.737 lei'172018: 15.985.268 lei'182020: 21.394.451 lei21,4 mil.'202021: 17.009.483 lei'212022: 9.419.895 lei'222023: 10.395.533 lei'232024: 8.938.682 lei'242025: 8.406.042 lei8,4 mil.'25
Profit net lei
2016: 1.834.443 lei'162017: 2.449.753 lei'172018: 1.488.806 lei'182020: 3.252.360 lei3,3 mil.'202021: 488.533 lei'212022: 1.203.348 lei'222023: 1.457.706 lei'232024: 1.638.939 lei'242025: 1.626.937 lei1,6 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru RED POINT MEDIA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.406.042 lei în scădere față de 2024 1.626.937 lei în scădere față de 2024 4.474.425 lei în creștere față de 2024 4.623.885 lei 17.133.859 lei 17.283.319 lei 29 în scădere față de 2024
2024 8.938.682 lei în scădere față de 2023 1.638.939 lei în creștere față de 2023 2.200.037 lei în scădere față de 2023 4.779.777 lei 13.076.652 lei 15.656.392 lei 34 în creștere față de 2023
2023 10.395.533 lei în creștere față de 2022 1.457.706 lei în creștere față de 2022 4.059.366 lei în scădere față de 2022 5.029.306 lei 13.047.513 lei 14.017.453 lei 30 în scădere față de 2022
2022 9.419.895 lei în scădere față de 2021 1.203.348 lei în creștere față de 2021 4.575.192 lei în scădere față de 2021 5.304.444 lei 11.873.569 lei 12.602.821 lei 33 în scădere față de 2021
2021 17.009.483 lei în scădere față de 2020 488.533 lei în scădere față de 2020 7.045.146 lei în scădere față de 2020 5.557.868 lei 12.886.751 lei 11.399.473 lei 41 în scădere față de 2020
2020 21.394.451 lei în creștere față de 2018 3.252.360 lei în creștere față de 2018 8.991.457 lei în creștere față de 2018 5.135.121 lei 14.715.090 lei 10.910.940 lei 59
2018 15.985.268 lei în scădere față de 2017 1.488.806 lei în scădere față de 2017 5.447.301 lei în creștere față de 2017 2.784.561 lei 7.961.373 lei 5.321.508 lei 59 în scădere față de 2017
2017 16.195.737 lei în creștere față de 2016 2.449.753 lei în creștere față de 2016 3.868.285 lei în creștere față de 2016 2.711.553 lei 7.414.058 lei 6.282.455 lei 66 în creștere față de 2016
2016 14.162.057 lei 1.834.443 lei 3.165.290 lei 2.767.438 lei 5.998.586 lei 5.630.584 lei 63

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.