RED SPRUCE S.R.L.

Dizolvată din 17 aprilie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RED SPRUCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42985578, Nr. Reg. Com. J40/10772/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 31 august 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL. PLEVNEI, NR.159, BL.B, SC.B, ET.9, cod poștal 060013. Societatea este dizolvată din data de 17 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RED SPRUCE S.R.L.
CUI
42985578
Stare
Dizolvată din 17 aprilie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/10772/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 august 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL. PLEVNEI, NR.159, BL.B, SC.B, ET.9
Cod poștal
060013
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2024, RED SPRUCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.649.326 lei, un profit net de 342.700 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 2.586.037 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.177.627 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.494.440 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.649.326 lei2021 · Profit net: 797.253 lei2022 · Profit net: 1.948.187 lei2023 · Profit net: 122.055 lei2024 · Profit net: 342.700 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.586.037 lei20212022: 3.177.627 lei3,2 mil.20222023: 1.494.440 lei20232024: 2.649.326 lei2,6 mil.2024
Profit net lei
2021: 797.253 lei20212022: 1.948.187 lei1,9 mil.20222023: 122.055 lei20232024: 342.700 lei343 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RED SPRUCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.649.326 lei în creștere față de 2023 342.700 lei în creștere față de 2023 1.683.931 lei în scădere față de 2023 63.519 lei 2.115.222 lei 494.873 lei 2 în creștere față de 2023
2023 1.494.440 lei în scădere față de 2022 122.055 lei în scădere față de 2022 2.314.054 lei în creștere față de 2022 17.503 lei 2.475.221 lei 152.174 lei 1 în scădere față de 2022
2022 3.177.627 lei în creștere față de 2021 1.948.187 lei în creștere față de 2021 2.072.836 lei în creștere față de 2021 1 lei 4.089.469 lei 1.948.547 lei 2
2021 2.586.037 lei 797.253 lei 938.711 lei — 1.699.045 lei 648.375 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare