REDEVAL PROTECT S.R.L.

REDEVAL PROTECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38954832, Nr. Reg. Com. J2018000940233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT DÂRVARI COM. CIOROGÂRLA, STR. 1 MAI, NR.81-83, CAMERA 1, cod poștal 077056. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REDEVAL PROTECT S.R.L.
CUI
38954832
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000940233
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 martie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT DÂRVARI COM. CIOROGÂRLA, STR. 1 MAI, NR.81-83, CAMERA 1
Cod poștal
077056
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, REDEVAL PROTECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 60.900 lei, un profit net de 25.676 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 500 lei2019 · Cifra de afaceri: 13.650 lei2020 · Cifra de afaceri: 14.800 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.450 lei2022 · Cifra de afaceri: 27.050 lei2023 · Cifra de afaceri: 81.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 90.400 lei2025 · Cifra de afaceri: 60.900 lei2018 · Profit net: −1.810 lei2019 · Profit net: 10.259 lei2020 · Profit net: 11.388 lei2021 · Profit net: 19.511 lei2022 · Profit net: 22.704 lei2023 · Profit net: 47.308 lei2024 · Profit net: 61.236 lei2025 · Profit net: 25.676 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 500 lei'182019: 13.650 lei'192020: 14.800 lei'202021: 23.450 lei'212022: 27.050 lei'222023: 81.600 lei'232024: 90.400 lei90 mii'242025: 60.900 lei61 mii'25
Profit net lei
2018: −1.810 lei−2 mii'182019: 10.259 lei'192020: 11.388 lei'202021: 19.511 lei'212022: 22.704 lei'222023: 47.308 lei'232024: 61.236 lei61 mii'242025: 25.676 lei26 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru REDEVAL PROTECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 60.900 lei în scădere față de 2024 25.676 lei în scădere față de 2024 30.229 lei în creștere față de 2024 4.667 lei 51.478 lei 25.916 lei —
2024 90.400 lei în creștere față de 2023 61.236 lei în creștere față de 2023 7.982 lei în creștere față de 2023 11.720 lei 57.738 lei 61.476 lei —
2023 81.600 lei în creștere față de 2022 47.308 lei în creștere față de 2022 7.589 lei în creștere față de 2022 8.222 lei 46.647 lei 47.548 lei —
2022 27.050 lei în creștere față de 2021 22.704 lei în creștere față de 2021 3.865 lei în creștere față de 2021 — 26.809 lei 22.944 lei —
2021 23.450 lei în creștere față de 2020 19.511 lei în creștere față de 2020 166 lei în creștere față de 2020 — 19.917 lei 19.751 lei —
2020 14.800 lei în creștere față de 2019 11.388 lei în creștere față de 2019 153 lei în scădere față de 2019 — 20.190 lei 20.037 lei —
2019 13.650 lei în creștere față de 2018 10.259 lei în creștere față de 2018 2.799 lei în creștere față de 2018 — 11.448 lei 8.649 lei —
2018 500 lei −1.810 lei 1.976 lei — 366 lei −1.610 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare