REDS DEVELOPMENT S.R.L.

REDS DEVELOPMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 44608140, Nr. Reg. Com. J26/1159/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2021. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT LĂURENI ORŞ. MIERCUREA NIRAJULUI, LĂURENI, NR.4C, cod poștal 547413. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REDS DEVELOPMENT S.R.L.
CUI
44608140
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1159/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2021
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT LĂURENI ORŞ. MIERCUREA NIRAJULUI, LĂURENI, NR.4C
Cod poștal
547413
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, REDS DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 335 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 158.100 lei2022 · Cifra de afaceri: 145.906 lei2023 · Cifra de afaceri: 99.450 lei2024 · Cifra de afaceri: 73.835 lei2021 · Profit net: 141.788 lei2022 · Profit net: 87.974 lei2023 · Profit net: 80.314 lei2024 · Profit net: 53.252 lei2025 · Profit net: −335 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 158.100 lei158 mii20212022: 145.906 lei20222023: 99.450 lei20232024: 73.835 lei74 mii2024
Profit net lei
2021: 141.788 lei142 mii20212022: 87.974 lei20222023: 80.314 lei20232024: 53.252 lei20242025: −335 lei−3352025
Indicatori financiari pe ani pentru REDS DEVELOPMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −335 lei în scădere față de 2024 25 lei în scădere față de 2024 — 16.738 lei 16.713 lei —
2024 73.835 lei în scădere față de 2023 53.252 lei în scădere față de 2023 606 lei în scădere față de 2023 — 57.354 lei 56.748 lei —
2023 99.450 lei în scădere față de 2022 80.314 lei în scădere față de 2022 15.928 lei în creștere față de 2022 — 96.722 lei 80.794 lei —
2022 145.906 lei în scădere față de 2021 87.974 lei în scădere față de 2021 711 lei în scădere față de 2021 — 89.873 lei 89.162 lei 1
2021 158.100 lei 141.788 lei 89.271 lei — 231.459 lei 142.188 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare