REGATUL REGILOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39380649, Nr. Reg. Com. J2018000796265. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0143 - Cresterea cailor si a altor cabaline. Societatea a fost înființată la data de 22 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. MĂCEŞULUI, NR.2B, cod poștal 545600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- REGATUL REGILOR S.R.L.
- CUI
- 39380649
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000796265
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 mai 2018
- Județ
- Mureș
- Sediul social
- JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. MĂCEŞULUI, NR.2B
- Cod poștal
- 545600
- Cod CAEN
- 0143
- Domeniu de activitate
- Cresterea cailor si a altor cabaline
Situații financiare
În 2025, REGATUL REGILOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24.075 lei, un profit net de 13.561 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.075 lei | 13.561 lei în scădere față de 2024 | 174.174 lei în creștere față de 2024 | 164.615 lei | 35.143 lei | 25.584 lei | — |
| 2024 | — | 43.001 lei în creștere față de 2023 | 166.227 lei în scădere față de 2023 | 164.464 lei | 13.785 lei | 12.022 lei | 0 |
| 2023 | — | −13.846 lei în scădere față de 2022 | 206.697 lei în creștere față de 2022 | 164.464 lei | 11.254 lei | −30.979 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | −2.250 lei în scădere față de 2021 | 185.220 lei în creștere față de 2021 | 164.464 lei | 3.623 lei | −17.133 lei | 0 |
| 2021 | — | 0 lei | 101.560 lei | 86.449 lei | 228 lei | −14.883 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 101.560 lei | 86.449 lei | 228 lei | −14.883 lei | — |
| 2018 | — | −15.083 lei | 101.560 lei | 86.449 lei | 228 lei | −14.883 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
