REKREART STUDIO S.R.L.

REKREART STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 40383932, Nr. Reg. Com. J2019000013190. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. ION CĂIANU, NR.22, cod poștal 530204. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REKREART STUDIO S.R.L.
CUI
40383932
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000013190
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. ION CĂIANU, NR.22
Cod poștal
530204
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2024, REKREART STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.025 lei, o pierdere netă de 42.583 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 43.212 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.199 lei2021 · Cifra de afaceri: 400 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.300 lei2024 · Cifra de afaceri: 8.025 lei2019 · Profit net: 14.246 lei2020 · Profit net: 694 lei2021 · Profit net: 808 lei2022 · Profit net: 527 lei2023 · Profit net: −35.186 lei2024 · Profit net: −42.583 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 43.212 lei43 mii20192020: 6.199 lei20202021: 400 lei20212022: 6.000 lei20222023: 5.300 lei20232024: 8.025 lei8 mii2024
Profit net lei
2019: 14.246 lei14 mii20192020: 694 lei20202021: 808 lei20212022: 527 lei20222023: −35.186 lei20232024: −42.583 lei−43 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru REKREART STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 8.025 lei în creștere față de 2023 −42.583 lei în scădere față de 2023 66.872 lei în creștere față de 2023 — 5.578 lei −61.294 lei 1
2023 5.300 lei în scădere față de 2022 −35.186 lei în scădere față de 2022 50.785 lei în creștere față de 2022 18.537 lei 13.538 lei −18.710 lei 1
2022 6.000 lei în creștere față de 2021 527 lei în scădere față de 2021 34.586 lei în scădere față de 2021 20.981 lei 30.080 lei 16.475 lei 1
2021 400 lei în scădere față de 2020 808 lei în creștere față de 2020 36.381 lei în scădere față de 2020 28.010 lei 24.320 lei 15.949 lei —
2020 6.199 lei în scădere față de 2019 694 lei în scădere față de 2019 45.550 lei în creștere față de 2019 38.233 lei 22.457 lei 15.140 lei 1 în scădere față de 2019
2019 43.212 lei 14.246 lei 26.031 lei 51.628 lei 69.814 lei 14.446 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare