RELEVART SALES S.R.L.

RELEVART SALES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 42620202, Nr. Reg. Com. J2020000429306. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4618 - Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ANGHEL SALIGNY, NR.21, cod poștal 440086. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RELEVART SALES S.R.L.
CUI
42620202
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000429306
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iunie 2020
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ANGHEL SALIGNY, NR.21
Cod poștal
440086
Cod CAEN
4618
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul specializat in vanzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RELEVART SALES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.615.599 lei, o pierdere netă de 27.005 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 1.213.726 lei2022 · Cifra de afaceri: 279.502 lei2023 · Cifra de afaceri: 864.829 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.363.010 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.615.599 lei2020 · Profit net: −2.144 lei2021 · Profit net: −127.697 lei2022 · Profit net: −135.471 lei2023 · Profit net: −751.004 lei2024 · Profit net: 52.485 lei2025 · Profit net: −27.005 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 1.213.726 lei20212022: 279.502 lei20222023: 864.829 lei20232024: 3.363.010 lei20242025: 3.615.599 lei3,6 mil.2025
Profit net lei
2020: −2.144 lei20202021: −127.697 lei20212022: −135.471 lei20222023: −751.004 lei−751 mii20232024: 52.485 lei52 mii20242025: −27.005 lei−27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RELEVART SALES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.615.599 lei în creștere față de 2024 −27.005 lei în scădere față de 2024 1.031.244 lei în scădere față de 2024 112.987 lei 71.333 lei −841.335 lei 4 în creștere față de 2024
2024 3.363.010 lei în creștere față de 2023 52.485 lei în creștere față de 2023 1.087.389 lei în scădere față de 2023 50.016 lei 218.094 lei −814.680 lei 3 în scădere față de 2023
2023 864.829 lei în creștere față de 2022 −751.004 lei în scădere față de 2022 1.267.716 lei în creștere față de 2022 51.478 lei 349.073 lei −867.165 lei 4 în creștere față de 2022
2022 279.502 lei în scădere față de 2021 −135.471 lei în scădere față de 2021 630.604 lei în creștere față de 2021 42.327 lei 323.615 lei −264.662 lei 2 în creștere față de 2021
2021 1.213.726 lei −127.697 lei în scădere față de 2020 153.746 lei în creștere față de 2020 — 23.555 lei −129.191 lei 1
2020 — −2.144 lei 1.751 lei — 257 lei −1.494 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare