RELMAR FILM S.R.L.

RELMAR FILM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40709371, Nr. Reg. Com. J2019000938231. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4942 - Servicii de mutare. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT SILIŞTEA SNAGOVULUI COM. GRUIU, STR. DRUMUL COADELOR, NR.47, CAMERA NR. 1, cod poștal 077117. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RELMAR FILM S.R.L.
CUI
40709371
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000938231
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT SILIŞTEA SNAGOVULUI COM. GRUIU, STR. DRUMUL COADELOR, NR.47, CAMERA NR. 1
Cod poștal
077117
Cod CAEN
4942
Domeniu de activitate
Servicii de mutare

Situații financiare

În 2025, RELMAR FILM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 250.586 lei, un profit net de 51.818 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 287.588 lei2022 · Cifra de afaceri: 256.030 lei2023 · Cifra de afaceri: 390.833 lei2024 · Cifra de afaceri: 174.818 lei2025 · Cifra de afaceri: 250.586 lei2021 · Profit net: 157.547 lei2022 · Profit net: 114.539 lei2023 · Profit net: 246.053 lei2024 · Profit net: 7.092 lei2025 · Profit net: 51.818 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 287.588 lei20212022: 256.030 lei20222023: 390.833 lei391 mii20232024: 174.818 lei20242025: 250.586 lei251 mii2025
Profit net lei
2021: 157.547 lei20212022: 114.539 lei20222023: 246.053 lei246 mii20232024: 7.092 lei20242025: 51.818 lei52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RELMAR FILM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 250.586 lei în creștere față de 2024 51.818 lei în creștere față de 2024 92.399 lei în creștere față de 2024 59.011 lei 157.676 lei 124.288 lei 1
2024 174.818 lei în scădere față de 2023 7.092 lei în scădere față de 2023 61.564 lei în scădere față de 2023 89.050 lei 126.097 lei 153.583 lei 1
2023 390.833 lei în creștere față de 2022 246.053 lei în creștere față de 2022 65.262 lei în creștere față de 2022 113.540 lei 209.084 lei 257.362 lei 1
2022 256.030 lei în scădere față de 2021 114.539 lei în scădere față de 2021 43.024 lei în scădere față de 2021 28.799 lei 248.360 lei 234.135 lei 1
2021 287.588 lei 157.547 lei 92.401 lei 32.350 lei 332.569 lei 272.518 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare