RELTRANS LIGHT HAULAGE S.R.L.

Inactivă fiscal din 7 august 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

RELTRANS LIGHT HAULAGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 44291246, Nr. Reg. Com. J18/575/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, SAT POCIOVALIŞTEA ORŞ. NOVACI, STR. DELUŢ, NR.7, cod poștal 215303. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 august 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RELTRANS LIGHT HAULAGE S.R.L.
CUI
44291246
Stare
Inactivă fiscal din 7 august 2025
Nr. Registrul Comerțului
J18/575/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 mai 2021
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, SAT POCIOVALIŞTEA ORŞ. NOVACI, STR. DELUŢ, NR.7
Cod poștal
215303
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, RELTRANS LIGHT HAULAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.101 lei, o pierdere netă de 30.722 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 31.659 lei2022 · Cifra de afaceri: 252.061 lei2023 · Cifra de afaceri: 202.501 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.101 lei2021 · Profit net: 3.580 lei2022 · Profit net: 161.759 lei2023 · Profit net: 7.131 lei2024 · Profit net: −30.722 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 31.659 lei20212022: 252.061 lei252 mii20222023: 202.501 lei20232024: 10.101 lei10 mii2024
Profit net lei
2021: 3.580 lei20212022: 161.759 lei162 mii20222023: 7.131 lei20232024: −30.722 lei−31 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RELTRANS LIGHT HAULAGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 10.101 lei în scădere față de 2023 −30.722 lei în scădere față de 2023 94.618 lei în scădere față de 2023 51.240 lei 84.588 lei 41.210 lei 1
2023 202.501 lei în scădere față de 2022 7.131 lei în scădere față de 2022 95.151 lei în creștere față de 2022 83.389 lei 154.432 lei 142.670 lei 1
2022 252.061 lei în creștere față de 2021 161.759 lei în creștere față de 2021 76.602 lei în scădere față de 2021 115.538 lei 135.672 lei 165.539 lei 1
2021 31.659 lei 3.580 lei 174.243 lei 147.687 lei 30.336 lei 3.780 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare