RELU & REBE CONST S.R.L.

Activitate suspendată din 25 iulie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

RELU & REBE CONST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41584276, Nr. Reg. Com. J12/3442/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 30 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CORNEŞTI COM. CORNEŞTI, CORNEŞTI, NR.63, cod poștal 407250. Societatea are activitatea suspendată din data de 25 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RELU & REBE CONST S.R.L.
CUI
41584276
Stare
Activitate suspendată din 25 iulie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/3442/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 august 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CORNEŞTI COM. CORNEŞTI, CORNEŞTI, NR.63
Cod poștal
407250
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, RELU & REBE CONST S.R.L. a raportat o pierdere netă de 600 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii2019202020212022202320252020 · Cifra de afaceri: 36.735 lei2021 · Cifra de afaceri: 22.601 lei2022 · Cifra de afaceri: 28.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.300 lei2019 · Profit net: −111 lei2020 · Profit net: 10.505 lei2021 · Profit net: −43.678 lei2022 · Profit net: −32.711 lei2023 · Profit net: −25.613 lei2025 · Profit net: −600 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 36.735 lei37 mii20202021: 22.601 lei20212022: 28.600 lei20222023: 1.300 lei1 mii2023
Profit net lei
2019: −111 lei20192020: 10.505 lei11 mii20202021: −43.678 lei−44 mii20212022: −32.711 lei20222023: −25.613 lei20232025: −600 lei−6002025
Indicatori financiari pe ani pentru RELU & REBE CONST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −600 lei în creștere față de 2023 95.583 lei în scădere față de 2023 — −325 lei −95.908 lei —
2023 1.300 lei în scădere față de 2022 −25.613 lei în creștere față de 2022 105.919 lei în creștere față de 2022 1.049 lei 13.462 lei −91.408 lei 1
2022 28.600 lei în creștere față de 2021 −32.711 lei în creștere față de 2021 69.626 lei în creștere față de 2021 2.796 lei 1.035 lei −65.795 lei 1
2021 22.601 lei în scădere față de 2020 −43.678 lei în scădere față de 2020 40.078 lei în creștere față de 2020 5.589 lei 1.405 lei −33.084 lei 1 în scădere față de 2020
2020 36.735 lei 10.505 lei în creștere față de 2019 10.424 lei în creștere față de 2019 8.382 lei 21.018 lei 10.594 lei 2
2019 — −111 lei 1.800 lei 81 lei 111.766 lei 89 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare