REM VISUAL MEDIA S.R.L.

REM VISUAL MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 41606358, Nr. Reg. Com. J2019001035274. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.2, BL.I4, SC.B, ET.1, AP.45. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REM VISUAL MEDIA S.R.L.
CUI
41606358
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001035274
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 septembrie 2019
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI VITEAZUL, NR.2, BL.I4, SC.B, ET.1, AP.45
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2024, REM VISUAL MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 52.268 lei, un profit net de 7.803 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201920202021202320242019 · Cifra de afaceri: 2.335 lei2020 · Cifra de afaceri: 11.859 lei2021 · Cifra de afaceri: 34.764 lei2023 · Cifra de afaceri: 8.880 lei2024 · Cifra de afaceri: 52.268 lei2019 · Profit net: −421 lei2020 · Profit net: 1.611 lei2021 · Profit net: −3.683 lei2023 · Profit net: 1.076 lei2024 · Profit net: 7.803 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.335 lei20192020: 11.859 lei20202021: 34.764 lei20212023: 8.880 lei20232024: 52.268 lei52 mii2024
Profit net lei
2019: −421 lei20192020: 1.611 lei20202021: −3.683 lei−4 mii20212023: 1.076 lei20232024: 7.803 lei8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru REM VISUAL MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 52.268 lei în creștere față de 2023 7.803 lei în creștere față de 2023 1.748 lei în scădere față de 2023 145 lei 9.032 lei 7.429 lei —
2023 8.880 lei în scădere față de 2021 1.076 lei în creștere față de 2021 2.566 lei în scădere față de 2021 186 lei 2.005 lei −375 lei —
2021 34.764 lei în creștere față de 2020 −3.683 lei în scădere față de 2020 6.093 lei în creștere față de 2020 — 4.060 lei −2.033 lei 1
2020 11.859 lei în creștere față de 2019 1.611 lei în creștere față de 2019 5.358 lei în scădere față de 2019 — 7.008 lei 1.650 lei —
2019 2.335 lei −421 lei 6.104 lei 108 lei 5.775 lei −221 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare