REMAFIS COM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 17414643, Nr. Reg. Com. J2016002208229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GEORGE CĂLINESCU, NR.11, CAMERA 1. MANSARDĂ. IDENTIFICATĂ CONFORM ANEXEI NR. 1. IMOBIL CE ARE NUMĂRUL CADASTRAL 16893/2/38/2/1/1-C1. ÎNSCRIS ÎN CARTEA FUNCIARĂ NR. 120266-C1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- REMAFIS COM SRL
- CUI
- 17414643
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016002208229
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 28 martie 2005
- Județ
- Iași
- Sediul social
- JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. GEORGE CĂLINESCU, NR.11, CAMERA 1. MANSARDĂ. IDENTIFICATĂ CONFORM ANEXEI NR. 1. IMOBIL CE ARE NUMĂRUL CADASTRAL 16893/2/38/2/1/1-C1. ÎNSCRIS ÎN CARTEA FUNCIARĂ NR. 120266-C1
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4712
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, REMAFIS COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 19.239 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | −19.239 lei în scădere față de 2024 | 183.664 lei în creștere față de 2024 | 1.478 lei | 37.400 lei | −144.786 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | −18.356 lei în creștere față de 2023 | 182.165 lei în creștere față de 2023 | 20.722 lei | 37.400 lei | −124.043 lei | 0 |
| 2023 | 0 lei | −35.357 lei | 179.784 lei | 73.697 lei | 400 lei | −105.687 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei | −35.357 lei în scădere față de 2021 | 179.784 lei | 109.055 lei | 400 lei | −70.329 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | −33.879 lei în scădere față de 2020 | 179.784 lei | 144.412 lei | 400 lei | −34.972 lei | 0 |
| 2020 | — | −1.493 lei în scădere față de 2019 | 179.784 lei | 178.291 lei | 400 lei | −1.093 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 179.784 lei în creștere față de 2018 | 179.784 lei | 400 lei | 400 lei | — |
| 2018 | — | −23.881 lei în scădere față de 2017 | 113.465 lei în creștere față de 2017 | 89.584 lei | 400 lei | −23.481 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 23.881 lei | — | 332 lei | −23.549 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 23.881 lei | — | 332 lei | −23.549 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
