REMAL CONSTRUCT GM S.R.L.

REMAL CONSTRUCT GM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43322166, Nr. Reg. Com. J2020015332406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. LINIA DE CENTURĂ, NR.50, VILA N53A. CAMERA NR. 2, ET.PARTER, AP.001. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REMAL CONSTRUCT GM S.R.L.
CUI
43322166
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020015332406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. LINIA DE CENTURĂ, NR.50, VILA N53A. CAMERA NR. 2, ET.PARTER, AP.001
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, REMAL CONSTRUCT GM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.785.749 lei, un profit net de 753.114 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 739.472 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.199.520 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.086.768 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.130.806 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.785.749 lei2021 · Profit net: 129.735 lei2022 · Profit net: 620.606 lei2023 · Profit net: 555.340 lei2024 · Profit net: 68.984 lei2025 · Profit net: 753.114 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 739.472 lei20212022: 2.199.520 lei20222023: 6.086.768 lei6,1 mil.20232024: 4.130.806 lei20242025: 3.785.749 lei3,8 mil.2025
Profit net lei
2021: 129.735 lei20212022: 620.606 lei20222023: 555.340 lei20232024: 68.984 lei20242025: 753.114 lei753 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru REMAL CONSTRUCT GM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.785.749 lei în scădere față de 2024 753.114 lei în creștere față de 2024 3.124.837 lei în creștere față de 2024 340.615 lei 1.091.321 lei 822.338 lei 6 în scădere față de 2024
2024 4.130.806 lei în scădere față de 2023 68.984 lei în scădere față de 2023 1.837.072 lei în creștere față de 2023 420.493 lei 1.576.947 lei 69.224 lei 7
2023 6.086.768 lei în creștere față de 2022 555.340 lei în scădere față de 2022 971.786 lei în creștere față de 2022 352.782 lei 976.637 lei 240 lei 7 în creștere față de 2022
2022 2.199.520 lei în creștere față de 2021 620.606 lei în creștere față de 2021 365.050 lei în scădere față de 2021 2.768 lei 568.854 lei 240 lei 4 în creștere față de 2021
2021 739.472 lei 129.735 lei 759.629 lei — 759.869 lei 240 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare