REMAL SMG S.R.L.

REMAL SMG S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41464725, Nr. Reg. Com. J2019010029402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 31 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. LINIA DE CENTURĂ, NR.50, CAMERA NR 1, BL.VILA N53A, ET.PARTER, AP.001, cod poștal 000138. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REMAL SMG S.R.L.
CUI
41464725
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019010029402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 iulie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ŞTEFĂNEŞTII DE JOS COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. LINIA DE CENTURĂ, NR.50, CAMERA NR 1, BL.VILA N53A, ET.PARTER, AP.001
Cod poștal
000138
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, REMAL SMG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.211.508 lei, o pierdere netă de 990.163 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.534.020 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.928.862 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.253.410 lei2022 · Cifra de afaceri: 96.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.419.507 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.894.906 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.211.508 lei2019 · Profit net: 1.007.965 lei2020 · Profit net: 271.710 lei2021 · Profit net: 101.808 lei2022 · Profit net: −328.552 lei2023 · Profit net: 36.085 lei2024 · Profit net: 581.112 lei2025 · Profit net: −990.163 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.534.020 lei20192020: 1.928.862 lei20202021: 2.253.410 lei20212022: 96.000 lei20222023: 1.419.507 lei20232024: 2.894.906 lei2,9 mil.20242025: 1.211.508 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2019: 1.007.965 lei1,0 mil.20192020: 271.710 lei20202021: 101.808 lei20212022: −328.552 lei20222023: 36.085 lei20232024: 581.112 lei20242025: −990.163 lei−990 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru REMAL SMG S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.211.508 lei în scădere față de 2024 −990.163 lei în scădere față de 2024 2.533.259 lei în creștere față de 2024 33.414 lei 1.756.444 lei −701.267 lei 1 în scădere față de 2024
2024 2.894.906 lei în creștere față de 2023 581.112 lei în creștere față de 2023 1.314.831 lei în creștere față de 2023 31.971 lei 1.240.773 lei 288.896 lei 2 în creștere față de 2023
2023 1.419.507 lei în creștere față de 2022 36.085 lei în creștere față de 2022 1.154.169 lei în creștere față de 2022 98.507 lei 408.926 lei −292.216 lei 1 în scădere față de 2022
2022 96.000 lei în scădere față de 2021 −328.552 lei în scădere față de 2021 773.205 lei în scădere față de 2021 190.543 lei 237.619 lei −328.300 lei 2 în scădere față de 2021
2021 2.253.410 lei în creștere față de 2020 101.808 lei în scădere față de 2020 886.969 lei în creștere față de 2020 238.722 lei 648.499 lei 252 lei 5 în creștere față de 2020
2020 1.928.862 lei în creștere față de 2019 271.710 lei în scădere față de 2019 681.078 lei în creștere față de 2019 269.736 lei 708.098 lei 296.756 lei 2 în creștere față de 2019
2019 1.534.020 lei 1.007.965 lei 55.967 lei 9.246 lei 1.054.886 lei 1.008.165 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare