REMAT PACK MANAGEMENT S.R.L.

REMAT PACK MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39563611, Nr. Reg. Com. J2018001341295. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3821 - Tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase. Societatea a fost înființată la data de 2 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. PETROLULUI, NR.1, CORP C15. ETAJ 2. CAMERA 1, cod poștal 100521. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REMAT PACK MANAGEMENT S.R.L.
CUI
39563611
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001341295
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 iulie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. PETROLULUI, NR.1, CORP C15. ETAJ 2. CAMERA 1
Cod poștal
100521
Cod CAEN
3821
Domeniu de activitate
Tratarea si eliminarea deseurilor nepericuloase

Situații financiare

În 2025, REMAT PACK MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.961.275 lei, un profit net de 572.597 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.220.494 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.186.030 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.550.461 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.408.392 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.100.169 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.961.275 lei2018 · Profit net: −11.891 lei2019 · Profit net: −8.507 lei2020 · Profit net: 208.599 lei2021 · Profit net: 364.888 lei2022 · Profit net: 350.180 lei2023 · Profit net: 472.021 lei2024 · Profit net: 577.229 lei2025 · Profit net: 572.597 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.220.494 lei20202021: 2.186.030 lei20212022: 4.550.461 lei4,6 mil.20222023: 4.408.392 lei20232024: 4.100.169 lei20242025: 3.961.275 lei4,0 mil.2025
Profit net lei
2018: −11.891 lei−12 mii'182019: −8.507 lei'192020: 208.599 lei'202021: 364.888 lei'212022: 350.180 lei'222023: 472.021 lei'232024: 577.229 lei577 mii'242025: 572.597 lei573 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru REMAT PACK MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.961.275 lei în scădere față de 2024 572.597 lei în scădere față de 2024 1.254.266 lei în creștere față de 2024 1.242.163 lei 594.740 lei 582.637 lei 5 în creștere față de 2024
2024 4.100.169 lei în scădere față de 2023 577.229 lei în creștere față de 2023 770.334 lei în scădere față de 2023 1.380.078 lei 522.427 lei 1.136.262 lei 4
2023 4.408.392 lei în scădere față de 2022 472.021 lei în creștere față de 2022 1.488.258 lei în scădere față de 2022 1.568.676 lei 470.445 lei 559.033 lei 4
2022 4.550.461 lei în creștere față de 2021 350.180 lei în scădere față de 2021 2.005.614 lei în creștere față de 2021 1.679.793 lei 677.910 lei 360.220 lei 4 în creștere față de 2021
2021 2.186.030 lei în creștere față de 2020 364.888 lei în creștere față de 2020 19.678 lei în scădere față de 2020 1.428 lei 441.339 lei 423.089 lei 1
2020 1.220.494 lei 208.599 lei în creștere față de 2019 47.581 lei în creștere față de 2019 3.195 lei 242.587 lei 198.201 lei 1
2019 — −8.507 lei în creștere față de 2018 10.436 lei în creștere față de 2018 — 38 lei −10.398 lei 1
2018 — −11.891 lei 2.289 lei — 398 lei −1.891 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare