REMRO BOBINAJ S.R.L.

Radiată din 5 noiembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

REMRO BOBINAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 41714589, Nr. Reg. Com. J25/659/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3314 - Repararea echipamentelor electrice. Societatea a fost înființată la data de 2 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. ADRIAN, NR.200. Societatea este radiată din data de 5 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REMRO BOBINAJ S.R.L.
CUI
41714589
Stare
Radiată din 5 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J25/659/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 octombrie 2019
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. ADRIAN, NR.200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3314
Domeniu de activitate
Repararea echipamentelor electrice

Situații financiare

În 2024, REMRO BOBINAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.706 lei, o pierdere netă de 62.543 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 237.054 lei2021 · Cifra de afaceri: 309.415 lei2022 · Cifra de afaceri: 311.633 lei2023 · Cifra de afaceri: 177.019 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.706 lei2020 · Profit net: 45.815 lei2021 · Profit net: 53.450 lei2022 · Profit net: 45.272 lei2023 · Profit net: −5.522 lei2024 · Profit net: −62.543 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 237.054 lei20202021: 309.415 lei20212022: 311.633 lei312 mii20222023: 177.019 lei20232024: 2.706 lei3 mii2024
Profit net lei
2020: 45.815 lei20202021: 53.450 lei53 mii20212022: 45.272 lei20222023: −5.522 lei20232024: −62.543 lei−63 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru REMRO BOBINAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.706 lei în scădere față de 2023 −62.543 lei în scădere față de 2023 4.263 lei în scădere față de 2023 2.790 lei 19.198 lei 17.725 lei 1 în scădere față de 2023
2023 177.019 lei în scădere față de 2022 −5.522 lei în scădere față de 2022 5.709 lei în scădere față de 2022 10.759 lei 75.218 lei 80.268 lei 2 în scădere față de 2022
2022 311.633 lei în creștere față de 2021 45.272 lei în scădere față de 2021 19.078 lei în creștere față de 2021 11.647 lei 93.221 lei 85.790 lei 3
2021 309.415 lei în creștere față de 2020 53.450 lei în creștere față de 2020 11.363 lei în scădere față de 2020 156 lei 83.303 lei 72.096 lei 3
2020 237.054 lei 45.815 lei 12.249 lei 300 lei 57.964 lei 46.015 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare