RENTCAR NON - STOP S.R.L.

RENTCAR NON - STOP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42013944, Nr. Reg. Com. J08/3614/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7711 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE LABIŞ, NR.1, SC.B, ET.3, AP.34. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RENTCAR NON - STOP S.R.L.
CUI
42013944
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/3614/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE LABIŞ, NR.1, SC.B, ET.3, AP.34
Cod CAEN
7711
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare

Situații financiare

În 2025, RENTCAR NON - STOP S.R.L. a raportat un profit net de 23.200 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii2020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 15.163 lei2023 · Cifra de afaceri: 18.786 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.591 lei2020 · Profit net: −56.920 lei2021 · Profit net: −44.205 lei2022 · Profit net: −42.066 lei2023 · Profit net: −36.977 lei2024 · Profit net: −26.304 lei2025 · Profit net: 23.200 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 15.163 lei20222023: 18.786 lei19 mii20232024: 14.591 lei15 mii2024
Profit net lei
2020: −56.920 lei−57 mii20202021: −44.205 lei20212022: −42.066 lei20222023: −36.977 lei20232024: −26.304 lei20242025: 23.200 lei23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RENTCAR NON - STOP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 23.200 lei în creștere față de 2024 184.271 lei în scădere față de 2024 — 1.200 lei −183.071 lei —
2024 14.591 lei în scădere față de 2023 −26.304 lei în creștere față de 2023 208.969 lei în creștere față de 2023 — 2.698 lei −206.271 lei 1
2023 18.786 lei în creștere față de 2022 −36.977 lei în creștere față de 2022 198.060 lei în creștere față de 2022 2.307 lei 15.786 lei −179.967 lei —
2022 15.163 lei −42.066 lei în creștere față de 2021 177.082 lei în creștere față de 2021 29.990 lei 4.102 lei −142.990 lei 1
2021 — −44.205 lei în creștere față de 2020 158.806 lei în creștere față de 2020 57.672 lei 209 lei −100.925 lei —
2020 — −56.920 lei 142.098 lei 85.355 lei 23 lei −56.720 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare