RENY BEAUTY S.R.L.

Radiată din 31 martie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RENY BEAUTY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39715060, Nr. Reg. Com. J35/2694/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 6 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MEDICINEI, NR.1, SC.A, AP.SAD 1, cod poștal 300041. Societatea este radiată din data de 31 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RENY BEAUTY S.R.L.
CUI
39715060
Stare
Radiată din 31 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J35/2694/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MEDICINEI, NR.1, SC.A, AP.SAD 1
Cod poștal
300041
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2024, RENY BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 43.285 lei, un profit net de 6.590 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 10.587 lei2019 · Cifra de afaceri: 33.079 lei2020 · Cifra de afaceri: 45.180 lei2021 · Cifra de afaceri: 47.047 lei2022 · Cifra de afaceri: 26.036 lei2023 · Cifra de afaceri: 32.434 lei2024 · Cifra de afaceri: 43.285 lei2018 · Profit net: −5.195 lei2019 · Profit net: −3.903 lei2020 · Profit net: 18.965 lei2021 · Profit net: 11.797 lei2022 · Profit net: −9.921 lei2023 · Profit net: −1.456 lei2024 · Profit net: 6.590 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 10.587 lei20182019: 33.079 lei20192020: 45.180 lei20202021: 47.047 lei47 mii20212022: 26.036 lei20222023: 32.434 lei20232024: 43.285 lei43 mii2024
Profit net lei
2018: −5.195 lei20182019: −3.903 lei20192020: 18.965 lei19 mii20202021: 11.797 lei20212022: −9.921 lei−10 mii20222023: −1.456 lei20232024: 6.590 lei7 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru RENY BEAUTY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 43.285 lei în creștere față de 2023 6.590 lei în creștere față de 2023 1.082 lei în creștere față de 2023 1.389 lei 16.633 lei 16.940 lei 0
2023 32.434 lei în creștere față de 2022 −1.456 lei în creștere față de 2022 397 lei în scădere față de 2022 1.389 lei 9.358 lei 10.350 lei 0
2022 26.036 lei în scădere față de 2021 −9.921 lei în scădere față de 2021 1.593 lei în creștere față de 2021 1.389 lei 12.148 lei 11.944 lei 0
2021 47.047 lei în creștere față de 2020 11.797 lei în scădere față de 2020 471 lei în scădere față de 2020 1.389 lei 20.946 lei 21.864 lei —
2020 45.180 lei în creștere față de 2019 18.965 lei în creștere față de 2019 4.213 lei în scădere față de 2019 1.389 lei 12.891 lei 10.067 lei —
2019 33.079 lei în creștere față de 2018 −3.903 lei în creștere față de 2018 11.874 lei în creștere față de 2018 1.389 lei 1.587 lei −8.898 lei —
2018 10.587 lei −5.195 lei 7.844 lei 1.389 lei 1.460 lei −4.995 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare