REPOST ATELIER S.R.L.

REPOST ATELIER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41942226, Nr. Reg. Com. J35/4333/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 25 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT SÂNMIHAIU ROMÂN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, NR.51, cod poștal 307380. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REPOST ATELIER S.R.L.
CUI
41942226
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/4333/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 noiembrie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT SÂNMIHAIU ROMÂN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, NR.51
Cod poștal
307380
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2024, REPOST ATELIER S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.783 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 15.203 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.554 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.592 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.515 lei2019 · Profit net: −1.551 lei2020 · Profit net: −1.023 lei2021 · Profit net: −3.298 lei2022 · Profit net: −2.890 lei2023 · Profit net: −1.768 lei2024 · Profit net: −5.783 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 15.203 lei15 mii20202021: 6.554 lei20212022: 3.592 lei20222023: 5.515 lei6 mii2023
Profit net lei
2019: −1.551 lei20192020: −1.023 lei20202021: −3.298 lei20212022: −2.890 lei20222023: −1.768 lei20232024: −5.783 lei−6 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru REPOST ATELIER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −5.783 lei în scădere față de 2023 17.572 lei în scădere față de 2023 — 1.459 lei −16.113 lei —
2023 5.515 lei în creștere față de 2022 −1.768 lei în creștere față de 2022 20.403 lei în creștere față de 2022 — 10.073 lei −10.330 lei —
2022 3.592 lei în scădere față de 2021 −2.890 lei în creștere față de 2021 16.353 lei în creștere față de 2021 — 7.791 lei −8.562 lei —
2021 6.554 lei în scădere față de 2020 −3.298 lei în scădere față de 2020 15.848 lei în creștere față de 2020 — 10.176 lei −5.672 lei —
2020 15.203 lei −1.023 lei în creștere față de 2019 12.429 lei în creștere față de 2019 — 10.055 lei −2.374 lei —
2019 — −1.551 lei 5.603 lei 112 lei 4.140 lei −1.351 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare