RESANA IAŞI S.R.L.

RESANA IAŞI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42620350, Nr. Reg. Com. J2020001228225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 12 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LACULUI, NR.10, BL.660, SC.A, ET.3, AP.11, cod poștal 700704. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RESANA IAŞI S.R.L.
CUI
42620350
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001228225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iunie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LACULUI, NR.10, BL.660, SC.A, ET.3, AP.11
Cod poștal
700704
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, RESANA IAŞI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 151.775 lei, un profit net de 137.556 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 12.239 lei2021 · Cifra de afaceri: 80.444 lei2022 · Cifra de afaceri: 85.292 lei2023 · Cifra de afaceri: 101.065 lei2024 · Cifra de afaceri: 159.541 lei2025 · Cifra de afaceri: 151.775 lei2020 · Profit net: −39.855 lei2021 · Profit net: 87.555 lei2022 · Profit net: −9.211 lei2023 · Profit net: 29.509 lei2024 · Profit net: 60.764 lei2025 · Profit net: 137.556 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 12.239 lei20202021: 80.444 lei20212022: 85.292 lei20222023: 101.065 lei20232024: 159.541 lei160 mii20242025: 151.775 lei152 mii2025
Profit net lei
2020: −39.855 lei−40 mii20202021: 87.555 lei20212022: −9.211 lei20222023: 29.509 lei20232024: 60.764 lei20242025: 137.556 lei138 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RESANA IAŞI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 151.775 lei în scădere față de 2024 137.556 lei în creștere față de 2024 454.742 lei în creștere față de 2024 191.858 lei 333.731 lei 137.756 lei 1
2024 159.541 lei în creștere față de 2023 60.764 lei în creștere față de 2023 343.679 lei în scădere față de 2023 418.463 lei 66.882 lei 142.631 lei 1
2023 101.065 lei în creștere față de 2022 29.509 lei în creștere față de 2022 915.118 lei în creștere față de 2022 881.215 lei 54.041 lei 85.199 lei 1
2022 85.292 lei în creștere față de 2021 −9.211 lei în scădere față de 2021 523.114 lei în scădere față de 2021 546.789 lei 14.955 lei 38.690 lei 1
2021 80.444 lei în creștere față de 2020 87.555 lei în creștere față de 2020 538.222 lei în scădere față de 2020 575.199 lei 10.173 lei 47.900 lei 1
2020 12.239 lei −39.855 lei 692.800 lei 648.609 lei 3.966 lei −39.655 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare