RESS MANAGEMENT S.R.L.

RESS MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42982547, Nr. Reg. Com. J40/10718/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6832 - Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract. Societatea a fost înființată la data de 31 august 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ALEEA FĂUREI, NR.2, PARTER, BL.13, SC.A, AP.3, cod poștal 013186. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RESS MANAGEMENT S.R.L.
CUI
42982547
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10718/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 august 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ALEEA FĂUREI, NR.2, PARTER, BL.13, SC.A, AP.3
Cod poștal
013186
Cod CAEN
6832
Domeniu de activitate
Administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract

Situații financiare

În 2025, RESS MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 300.215 lei, un profit net de 172.011 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 19.484 lei2021 · Cifra de afaceri: 212.203 lei2022 · Cifra de afaceri: 30.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 229.972 lei2025 · Cifra de afaceri: 300.215 lei2020 · Profit net: 17.399 lei2021 · Profit net: 172.976 lei2022 · Profit net: 21.959 lei2023 · Profit net: −1.184 lei2024 · Profit net: 151.633 lei2025 · Profit net: 172.011 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 19.484 lei20202021: 212.203 lei20212022: 30.600 lei20222024: 229.972 lei20242025: 300.215 lei300 mii2025
Profit net lei
2020: 17.399 lei20202021: 172.976 lei173 mii20212022: 21.959 lei20222023: −1.184 lei−1 mii20232024: 151.633 lei20242025: 172.011 lei172 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RESS MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 300.215 lei în creștere față de 2024 172.011 lei în creștere față de 2024 36.545 lei în creștere față de 2024 17.188 lei 196.168 lei 176.811 lei 1
2024 229.972 lei 151.633 lei în creștere față de 2023 13.197 lei în creștere față de 2023 35.938 lei 131.706 lei 155.249 lei 1
2023 — −1.184 lei în scădere față de 2022 280 lei — 3.896 lei 3.616 lei —
2022 30.600 lei în scădere față de 2021 21.959 lei în scădere față de 2021 280 lei în scădere față de 2021 — 27.039 lei 26.759 lei 1
2021 212.203 lei în creștere față de 2020 172.976 lei în creștere față de 2020 4.403 lei în creștere față de 2020 — 181.379 lei 176.976 lei 1
2020 19.484 lei 17.399 lei 615 lei — 22.014 lei 21.399 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare