RESTART CENTER S.R.L.

RESTART CENTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 44186194, Nr. Reg. Com. J33/846/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 26 aprilie 2021. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. CENTURII, NR.39, MANSARDA, AP.19, cod poștal 727525. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RESTART CENTER S.R.L.
CUI
44186194
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/846/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 aprilie 2021
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT ŞCHEIA COM. ŞCHEIA, STR. CENTURII, NR.39, MANSARDA, AP.19
Cod poștal
727525
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, RESTART CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.280 lei, o pierdere netă de 8.789 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 4.581 lei2023 · Cifra de afaceri: 24.400 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.550 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.280 lei2021 · Profit net: −9.937 lei2022 · Profit net: −6.064 lei2023 · Profit net: 4.351 lei2024 · Profit net: −8.709 lei2025 · Profit net: −8.789 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 4.581 lei20222023: 24.400 lei24 mii20232024: 5.550 lei20242025: 8.280 lei8 mii2025
Profit net lei
2021: −9.937 lei−10 mii20212022: −6.064 lei20222023: 4.351 lei4 mii20232024: −8.709 lei20242025: −8.789 lei−9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RESTART CENTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.280 lei în creștere față de 2024 −8.789 lei în scădere față de 2024 35.819 lei în creștere față de 2024 3.311 lei 3.561 lei −28.947 lei —
2024 5.550 lei în scădere față de 2023 −8.709 lei în scădere față de 2023 27.906 lei în creștere față de 2023 3.656 lei 4.091 lei −20.159 lei —
2023 24.400 lei în creștere față de 2022 4.351 lei în creștere față de 2022 15.327 lei în scădere față de 2022 — 3.877 lei −11.450 lei —
2022 4.581 lei −6.064 lei în creștere față de 2021 17.791 lei în creștere față de 2021 — 1.990 lei −15.801 lei —
2021 — −9.937 lei 10.311 lei — 574 lei −9.737 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare