RESTAURANT SUPPORT S.R.L.

RESTAURANT SUPPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40253266, Nr. Reg. Com. J35/4357/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4617 - Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CIOCÎRLIEI, NR.54, ET.1, AP.2B, cod poștal 300613. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RESTAURANT SUPPORT S.R.L.
CUI
40253266
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/4357/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CIOCÎRLIEI, NR.54, ET.1, AP.2B
Cod poștal
300613
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4617
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, RESTAURANT SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 228.798 lei, un profit net de 79.147 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2018201920202023202420252018 · Cifra de afaceri: 49.920 lei2019 · Cifra de afaceri: 136.515 lei2020 · Cifra de afaceri: 47.369 lei2023 · Cifra de afaceri: 131.493 lei2024 · Cifra de afaceri: 92.407 lei2025 · Cifra de afaceri: 228.798 lei2018 · Profit net: 47.960 lei2019 · Profit net: 44.106 lei2020 · Profit net: −25.567 lei2023 · Profit net: 68.234 lei2024 · Profit net: 33.010 lei2025 · Profit net: 79.147 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 49.920 lei20182019: 136.515 lei20192020: 47.369 lei20202023: 131.493 lei20232024: 92.407 lei20242025: 228.798 lei229 mii2025
Profit net lei
2018: 47.960 lei20182019: 44.106 lei20192020: −25.567 lei−26 mii20202023: 68.234 lei20232024: 33.010 lei20242025: 79.147 lei79 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RESTAURANT SUPPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 228.798 lei în creștere față de 2024 79.147 lei în creștere față de 2024 38.947 lei în creștere față de 2024 586 lei 310.661 lei 272.300 lei —
2024 92.407 lei în scădere față de 2023 33.010 lei în scădere față de 2023 15.925 lei în scădere față de 2023 586 lei 208.492 lei 193.153 lei —
2023 131.493 lei în creștere față de 2020 68.234 lei în creștere față de 2020 40.440 lei în creștere față de 2020 −32.744 lei 233.327 lei 160.143 lei —
2020 47.369 lei în scădere față de 2019 −25.567 lei în scădere față de 2019 15.534 lei în creștere față de 2019 11.114 lei 71.118 lei 66.698 lei 1
2019 136.515 lei în creștere față de 2018 44.106 lei în scădere față de 2018 10.922 lei în creștere față de 2018 24.946 lei 78.242 lei 92.266 lei 1
2018 49.920 lei 47.960 lei 1.406 lei 144 lei 49.422 lei 48.160 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare