RESTAURARE MOBILIER S.R.L.

RESTAURARE MOBILIER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40527477, Nr. Reg. Com. J2019000523220. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT CÂRLIG COM. POPRICANI, , HALA METALICĂ C1. CAMERA 5, cod poștal 707381. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RESTAURARE MOBILIER S.R.L.
CUI
40527477
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000523220
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT CÂRLIG COM. POPRICANI, , HALA METALICĂ C1. CAMERA 5
Cod poștal
707381
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1623
Domeniu de activitate
Fabricarea altor elemente de dulgherie si tamplarie, pentru constructii

Situații financiare

În 2025, RESTAURARE MOBILIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.004.462 lei, un profit net de 207.311 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 350.210 lei2021 · Cifra de afaceri: 62.295 lei2022 · Cifra de afaceri: 117.374 lei2023 · Cifra de afaceri: 493.475 lei2024 · Cifra de afaceri: 852.777 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.004.462 lei2019 · Profit net: −3.123 lei2020 · Profit net: 174.383 lei2021 · Profit net: −113.220 lei2022 · Profit net: −53.595 lei2023 · Profit net: 205.699 lei2024 · Profit net: 99.900 lei2025 · Profit net: 207.311 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 350.210 lei20202021: 62.295 lei20212022: 117.374 lei20222023: 493.475 lei20232024: 852.777 lei20242025: 1.004.462 lei1,0 mil.2025
Profit net lei
2019: −3.123 lei20192020: 174.383 lei20202021: −113.220 lei−113 mii20212022: −53.595 lei20222023: 205.699 lei20232024: 99.900 lei20242025: 207.311 lei207 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RESTAURARE MOBILIER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.004.462 lei în creștere față de 2024 207.311 lei în creștere față de 2024 360.037 lei în scădere față de 2024 332.440 lei 601.626 lei 525.372 lei 3
2024 852.777 lei în creștere față de 2023 99.900 lei în scădere față de 2023 522.430 lei în creștere față de 2023 74.894 lei 839.307 lei 318.061 lei 3 în scădere față de 2023
2023 493.475 lei în creștere față de 2022 205.699 lei în creștere față de 2022 157.292 lei în creștere față de 2022 99.947 lei 366.452 lei 210.345 lei 4
2022 117.374 lei în creștere față de 2021 −53.595 lei în creștere față de 2021 54.525 lei în creștere față de 2021 124.999 lei 57.986 lei 4.645 lei 4 în scădere față de 2021
2021 62.295 lei în scădere față de 2020 −113.220 lei în scădere față de 2020 13.882 lei în scădere față de 2020 150.051 lei 70.938 lei 58.240 lei 5
2020 350.210 lei 174.383 lei în creștere față de 2019 18.116 lei în scădere față de 2019 175.104 lei 188.392 lei 171.460 lei 5
2019 — −3.123 lei 399.617 lei 200.167 lei 395.236 lei −2.923 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare