RETAG STYLE S.R.L.

RETAG STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41533388, Nr. Reg. Com. J40/10888/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4649 - Comert cu ridicata al altor bunuri de uz gospodaresc. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CORBENI, NR.12, CORP B, CAMERA 5, ET.1, AP.4, cod poștal 020783. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RETAG STYLE S.R.L.
CUI
41533388
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10888/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CORBENI, NR.12, CORP B, CAMERA 5, ET.1, AP.4
Cod poștal
020783
Cod CAEN
4649
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al altor bunuri de uz gospodaresc

Situații financiare

În 2025, RETAG STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 134.331 lei, o pierdere netă de 5.715 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.388 lei2020 · Cifra de afaceri: 28.783 lei2021 · Cifra de afaceri: 32.490 lei2022 · Cifra de afaceri: 41.702 lei2023 · Cifra de afaceri: 141.160 lei2024 · Cifra de afaceri: 119.633 lei2025 · Cifra de afaceri: 134.331 lei2019 · Profit net: −9.117 lei2020 · Profit net: −29.551 lei2021 · Profit net: −33.217 lei2022 · Profit net: −34.977 lei2023 · Profit net: −8.411 lei2024 · Profit net: −11.228 lei2025 · Profit net: −5.715 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.388 lei20192020: 28.783 lei20202021: 32.490 lei20212022: 41.702 lei20222023: 141.160 lei141 mii20232024: 119.633 lei20242025: 134.331 lei134 mii2025
Profit net lei
2019: −9.117 lei20192020: −29.551 lei20202021: −33.217 lei20212022: −34.977 lei−35 mii20222023: −8.411 lei20232024: −11.228 lei20242025: −5.715 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RETAG STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 134.331 lei în creștere față de 2024 −5.715 lei în creștere față de 2024 235.238 lei în creștere față de 2024 — 103.222 lei −132.016 lei 1
2024 119.633 lei în scădere față de 2023 −11.228 lei în scădere față de 2023 205.361 lei în scădere față de 2023 — 79.060 lei −126.301 lei 1
2023 141.160 lei în creștere față de 2022 −8.411 lei în creștere față de 2022 220.073 lei în creștere față de 2022 — 105.000 lei −115.073 lei 1
2022 41.702 lei în creștere față de 2021 −34.977 lei în scădere față de 2021 153.482 lei în creștere față de 2021 — 46.821 lei −106.661 lei 1
2021 32.490 lei în creștere față de 2020 −33.217 lei în scădere față de 2020 111.863 lei în creștere față de 2020 — 40.178 lei −71.685 lei —
2020 28.783 lei în creștere față de 2019 −29.551 lei în scădere față de 2019 82.832 lei în creștere față de 2019 — 44.364 lei −38.468 lei —
2019 2.388 lei −9.117 lei 34.504 lei — 25.587 lei −8.917 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare