RETTER DEFENCE S.R.L.

RETTER DEFENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 37916652, Nr. Reg. Com. J2017001058323. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2553 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 7 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTANTIN NOICA, NR.16, cod poștal 550169. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RETTER DEFENCE S.R.L.
CUI
37916652
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001058323
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iulie 2017
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTANTIN NOICA, NR.16
Cod poștal
550169
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2553
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, RETTER DEFENCE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.438 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 343.839 lei2018 · Cifra de afaceri: 314.334 lei2019 · Cifra de afaceri: 80.055 lei2020 · Cifra de afaceri: 8.869 lei2021 · Cifra de afaceri: 26.581 lei2017 · Profit net: 9.727 lei2018 · Profit net: 6.205 lei2019 · Profit net: 21.586 lei2020 · Profit net: 904 lei2021 · Profit net: 24.844 lei2022 · Profit net: 131 lei2023 · Profit net: −756 lei2024 · Profit net: −748 lei2025 · Profit net: −1.438 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 343.839 lei344 mii20172018: 314.334 lei20182019: 80.055 lei20192020: 8.869 lei20202021: 26.581 lei27 mii2021
Profit net lei
2017: 9.727 lei'172018: 6.205 lei'182019: 21.586 lei'192020: 904 lei'202021: 24.844 lei25 mii'212022: 131 lei'222023: −756 lei'232024: −748 lei'242025: −1.438 lei−1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RETTER DEFENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.438 lei în scădere față de 2024 24.990 lei în creștere față de 2024 — 62.274 lei 37.284 lei —
2024 — −748 lei în creștere față de 2023 24.300 lei în scădere față de 2023 — 63.022 lei 38.722 lei —
2023 — −756 lei în scădere față de 2022 24.538 lei în creștere față de 2022 — 64.008 lei 39.470 lei —
2022 — 131 lei în scădere față de 2021 24.494 lei în scădere față de 2021 — 64.720 lei 40.226 lei —
2021 26.581 lei în creștere față de 2020 24.844 lei în creștere față de 2020 31.072 lei în creștere față de 2020 — 97.637 lei 66.565 lei —
2020 8.869 lei în scădere față de 2019 904 lei în scădere față de 2019 5.223 lei în creștere față de 2019 — 46.945 lei 41.722 lei 0 în scădere față de 2019
2019 80.055 lei în scădere față de 2018 21.586 lei în creștere față de 2018 900 lei în scădere față de 2018 — 41.418 lei 40.518 lei 1 în scădere față de 2018
2018 314.334 lei în scădere față de 2017 6.205 lei în scădere față de 2017 31.879 lei în scădere față de 2017 — 50.811 lei 18.932 lei 2 în scădere față de 2017
2017 343.839 lei 9.727 lei 376.957 lei — 389.684 lei 12.727 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare