REVE INTER COM S.R.L.

REVE INTER COM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 39485637, Nr. Reg. Com. J24/867/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2512 - Fabricarea de usi si ferestre din metal. Societatea a fost înființată la data de 14 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GĂRII, NR.9, AP.19, cod poștal 430043. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVE INTER COM S.R.L.
CUI
39485637
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/867/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iunie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. GĂRII, NR.9, AP.19
Cod poștal
430043
Cod CAEN
2512
Domeniu de activitate
Fabricarea de usi si ferestre din metal

Situații financiare

În 2025, REVE INTER COM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.018.935 lei, un profit net de 11.022 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 154.012 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.793.516 lei2020 · Cifra de afaceri: 777.150 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.059.948 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.515.418 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.980.152 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.980.951 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.018.935 lei2018 · Profit net: 35.059 lei2019 · Profit net: 241.756 lei2020 · Profit net: 54.988 lei2021 · Profit net: 155.113 lei2022 · Profit net: 487.897 lei2023 · Profit net: 201.248 lei2024 · Profit net: 151.222 lei2025 · Profit net: 11.022 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 154.012 lei'182019: 1.793.516 lei'192020: 777.150 lei'202021: 1.059.948 lei'212022: 2.515.418 lei2,5 mil.'222023: 1.980.152 lei'232024: 1.980.951 lei'242025: 2.018.935 lei2,0 mil.'25
Profit net lei
2018: 35.059 lei'182019: 241.756 lei'192020: 54.988 lei'202021: 155.113 lei'212022: 487.897 lei488 mii'222023: 201.248 lei'232024: 151.222 lei'242025: 11.022 lei11 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru REVE INTER COM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.018.935 lei în creștere față de 2024 11.022 lei în scădere față de 2024 690.472 lei în scădere față de 2024 181.254 lei 672.708 lei 163.490 lei 4 în creștere față de 2024
2024 1.980.951 lei în creștere față de 2023 151.222 lei în scădere față de 2023 1.421.992 lei în creștere față de 2023 61.704 lei 1.588.254 lei 233.507 lei 3
2023 1.980.152 lei în scădere față de 2022 201.248 lei în scădere față de 2022 1.053.405 lei în creștere față de 2022 92.814 lei 1.132.885 lei 202.627 lei 3 în creștere față de 2022
2022 2.515.418 lei în creștere față de 2021 487.897 lei în creștere față de 2021 391.026 lei în creștere față de 2021 23.843 lei 898.562 lei 531.379 lei 2
2021 1.059.948 lei în creștere față de 2020 155.113 lei în creștere față de 2020 156.773 lei în creștere față de 2020 26.950 lei 607.836 lei 478.013 lei —
2020 777.150 lei în scădere față de 2019 54.988 lei în scădere față de 2019 144.010 lei în scădere față de 2019 161.182 lei 315.050 lei 332.222 lei 1
2019 1.793.516 lei în creștere față de 2018 241.756 lei în creștere față de 2018 537.912 lei în creștere față de 2018 172.572 lei 642.575 lei 277.235 lei 1
2018 154.012 lei 35.059 lei 113.296 lei 26.863 lei 118.355 lei 35.459 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare