REVELATOR ÎN RAZE S.R.L.

REVELATOR ÎN RAZE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42062394, Nr. Reg. Com. J40/17700/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 24 decembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL RÂMNICU SĂRAT, NR.25, BL.11A, SC.A, ET.10, AP.54, cod poștal 031905. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVELATOR ÎN RAZE S.R.L.
CUI
42062394
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/17700/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 decembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL RÂMNICU SĂRAT, NR.25, BL.11A, SC.A, ET.10, AP.54
Cod poștal
031905
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, REVELATOR ÎN RAZE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.750 lei, un profit net de 81.718 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 41.238 lei2021 · Cifra de afaceri: 126.564 lei2022 · Cifra de afaceri: 130.992 lei2023 · Cifra de afaceri: 201.084 lei2024 · Cifra de afaceri: 233.823 lei2025 · Cifra de afaceri: 95.750 lei2020 · Profit net: 34.756 lei2021 · Profit net: 122.129 lei2022 · Profit net: 125.199 lei2023 · Profit net: 160.086 lei2024 · Profit net: 95.466 lei2025 · Profit net: 81.718 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 41.238 lei20202021: 126.564 lei20212022: 130.992 lei20222023: 201.084 lei20232024: 233.823 lei234 mii20242025: 95.750 lei96 mii2025
Profit net lei
2020: 34.756 lei20202021: 122.129 lei20212022: 125.199 lei20222023: 160.086 lei160 mii20232024: 95.466 lei20242025: 81.718 lei82 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru REVELATOR ÎN RAZE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 95.750 lei în scădere față de 2024 81.718 lei în scădere față de 2024 1.465 lei în scădere față de 2024 — 621.019 lei 619.554 lei —
2024 233.823 lei în creștere față de 2023 95.466 lei în scădere față de 2023 5.967 lei în creștere față de 2023 — 543.802 lei 537.835 lei 1
2023 201.084 lei în creștere față de 2022 160.086 lei în creștere față de 2022 3.466 lei în creștere față de 2022 — 445.836 lei 442.370 lei 1
2022 130.992 lei în creștere față de 2021 125.199 lei în creștere față de 2021 153 lei în scădere față de 2021 — 282.437 lei 282.284 lei 1
2021 126.564 lei în creștere față de 2020 122.129 lei în creștere față de 2020 917 lei în creștere față de 2020 — 158.002 lei 157.085 lei —
2020 41.238 lei 34.756 lei 798 lei — 35.754 lei 34.956 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare