REVERSO MUSIC S.R.L.

REVERSO MUSIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41224293, Nr. Reg. Com. J13/2173/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, SAT CASTELU COM. CASTELU, STR. REPUBLICII, NR.68, BL.1, SC.A, ET.1, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVERSO MUSIC S.R.L.
CUI
41224293
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/2173/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, SAT CASTELU COM. CASTELU, STR. REPUBLICII, NR.68, BL.1, SC.A, ET.1, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, REVERSO MUSIC S.R.L. a raportat un profit net de 836 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−15 mii−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 8.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.800 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.900 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.500 lei2019 · Profit net: 7.265 lei2020 · Profit net: 5.271 lei2021 · Profit net: 5.043 lei2022 · Profit net: −10.964 lei2023 · Profit net: −5.383 lei2024 · Profit net: −6.895 lei2025 · Profit net: 836 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.000 lei20192020: 6.800 lei20202021: 10.900 lei11 mii20212023: 3.500 lei4 mii2023
Profit net lei
2019: 7.265 lei7 mii20192020: 5.271 lei20202021: 5.043 lei20212022: −10.964 lei−11 mii20222023: −5.383 lei20232024: −6.895 lei20242025: 836 lei8362025
Indicatori financiari pe ani pentru REVERSO MUSIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 836 lei în creștere față de 2024 22.034 lei 3.011 lei 14.397 lei −4.626 lei —
2024 — −6.895 lei în scădere față de 2023 22.034 lei 6.876 lei 9.696 lei −5.462 lei —
2023 3.500 lei −5.383 lei în creștere față de 2022 22.034 lei în creștere față de 2022 13.127 lei 10.340 lei 1.433 lei —
2022 — −10.964 lei în scădere față de 2021 9.234 lei în creștere față de 2021 14.795 lei 1.255 lei 6.816 lei —
2021 10.900 lei în creștere față de 2020 5.043 lei în scădere față de 2020 5.549 lei în creștere față de 2020 20.522 lei 2.807 lei 17.780 lei —
2020 6.800 lei în scădere față de 2019 5.271 lei în scădere față de 2019 834 lei — 13.570 lei 12.736 lei —
2019 8.000 lei 7.265 lei 834 lei 339 lei 7.960 lei 7.465 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare