REVISION MANAGEMENT S.R.L.

Inactivă fiscal din 8 decembrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

REVISION MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 43007991, Nr. Reg. Com. J35/2491/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.105, CAMERA 5. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 8 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVISION MANAGEMENT S.R.L.
CUI
43007991
Stare
Inactivă fiscal din 8 decembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J35/2491/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2020
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.105, CAMERA 5
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, REVISION MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 78.500 lei, un profit net de 55.660 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 30.883 lei2021 · Cifra de afaceri: 107.965 lei2022 · Cifra de afaceri: 100.850 lei2023 · Cifra de afaceri: 93.400 lei2024 · Cifra de afaceri: 77.100 lei2025 · Cifra de afaceri: 78.500 lei2020 · Profit net: 27.205 lei2021 · Profit net: 91.079 lei2022 · Profit net: 83.341 lei2023 · Profit net: 64.050 lei2024 · Profit net: 44.183 lei2025 · Profit net: 55.660 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 30.883 lei20202021: 107.965 lei108 mii20212022: 100.850 lei20222023: 93.400 lei20232024: 77.100 lei20242025: 78.500 lei79 mii2025
Profit net lei
2020: 27.205 lei20202021: 91.079 lei91 mii20212022: 83.341 lei20222023: 64.050 lei20232024: 44.183 lei20242025: 55.660 lei56 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru REVISION MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 78.500 lei în creștere față de 2024 55.660 lei în creștere față de 2024 43.005 lei în creștere față de 2024 4.000 lei 393.853 lei 354.848 lei —
2024 77.100 lei în scădere față de 2023 44.183 lei în scădere față de 2023 33.730 lei în creștere față de 2023 7.292 lei 325.626 lei 299.188 lei —
2023 93.400 lei în scădere față de 2022 64.050 lei în scădere față de 2022 25.905 lei în creștere față de 2022 10.792 lei 280.988 lei 265.875 lei —
2022 100.850 lei în scădere față de 2021 83.341 lei în scădere față de 2021 13.676 lei în creștere față de 2021 14.292 lei 201.209 lei 201.825 lei —
2021 107.965 lei în creștere față de 2020 91.079 lei în creștere față de 2020 12.840 lei în creștere față de 2020 17.896 lei 113.428 lei 118.484 lei —
2020 30.883 lei 27.205 lei 728 lei 9.242 lei 18.891 lei 27.405 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare