REVISTA DE CHIMIE S.R.L.

REVISTA DE CHIMIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41281000, Nr. Reg. Com. J2019008062406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5813 - Activitati de editare a ziarelor. Societatea a fost înființată la data de 19 iunie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DR. IULIU TEODORI, NR.5, CAMERA 1, ET.1, AP.3, cod poștal 050496. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVISTA DE CHIMIE S.R.L.
CUI
41281000
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019008062406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iunie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR DR. IULIU TEODORI, NR.5, CAMERA 1, ET.1, AP.3
Cod poștal
050496
Cod CAEN
5813
Domeniu de activitate
Activitati de editare a ziarelor

Situații financiare

În 2025, REVISTA DE CHIMIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 50.988 lei, o pierdere netă de 358 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 215.341 lei2020 · Cifra de afaceri: 648.075 lei2021 · Cifra de afaceri: 127.779 lei2022 · Cifra de afaceri: 132.266 lei2023 · Cifra de afaceri: 90.195 lei2024 · Cifra de afaceri: 99.739 lei2025 · Cifra de afaceri: 50.988 lei2019 · Profit net: 129.586 lei2020 · Profit net: −79.220 lei2021 · Profit net: −146.881 lei2022 · Profit net: 56.903 lei2023 · Profit net: 41.874 lei2024 · Profit net: 26.291 lei2025 · Profit net: −358 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 215.341 lei20192020: 648.075 lei648 mii20202021: 127.779 lei20212022: 132.266 lei20222023: 90.195 lei20232024: 99.739 lei20242025: 50.988 lei51 mii2025
Profit net lei
2019: 129.586 lei130 mii20192020: −79.220 lei20202021: −146.881 lei−147 mii20212022: 56.903 lei20222023: 41.874 lei20232024: 26.291 lei20242025: −358 lei−3582025
Indicatori financiari pe ani pentru REVISTA DE CHIMIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 50.988 lei în scădere față de 2024 −358 lei în scădere față de 2024 3.023 lei în creștere față de 2024 — 41.218 lei 38.195 lei 1
2024 99.739 lei în creștere față de 2023 26.291 lei în scădere față de 2023 786 lei în scădere față de 2023 — 19.890 lei 38.553 lei 1
2023 90.195 lei în scădere față de 2022 41.874 lei în scădere față de 2022 6.483 lei în scădere față de 2022 454 lei 18.337 lei 12.262 lei 1
2022 132.266 lei în creștere față de 2021 56.903 lei în creștere față de 2021 52.785 lei în scădere față de 2021 1.231 lei 20.732 lei −29.611 lei 1 în scădere față de 2021
2021 127.779 lei în scădere față de 2020 −146.881 lei în scădere față de 2020 100.318 lei în creștere față de 2020 2.008 lei 11.808 lei −86.515 lei 2 în scădere față de 2020
2020 648.075 lei în creștere față de 2019 −79.220 lei în scădere față de 2019 35.231 lei în creștere față de 2019 2.785 lei 92.812 lei 60.366 lei 5 în creștere față de 2019
2019 215.341 lei 129.586 lei 16.307 lei — 156.219 lei 130.036 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare