REVITAL POINT S.R.L.

REVITAL POINT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 41227303, Nr. Reg. Com. J38/779/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MATEI BASARAB, NR.10A, ET.2, AP.4. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVITAL POINT S.R.L.
CUI
41227303
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/779/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MATEI BASARAB, NR.10A, ET.2, AP.4
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2025, REVITAL POINT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 47.163 lei, un profit net de 7.947 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 178.954 lei2021 · Cifra de afaceri: 298.676 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.564 lei2023 · Cifra de afaceri: 291.597 lei2024 · Cifra de afaceri: 124.978 lei2025 · Cifra de afaceri: 47.163 lei2019 · Profit net: −2.314 lei2020 · Profit net: 35.347 lei2021 · Profit net: 13.361 lei2022 · Profit net: 50.211 lei2023 · Profit net: 3.110 lei2024 · Profit net: −78.215 lei2025 · Profit net: 7.947 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 178.954 lei20202021: 298.676 lei299 mii20212022: 291.564 lei20222023: 291.597 lei20232024: 124.978 lei20242025: 47.163 lei47 mii2025
Profit net lei
2019: −2.314 lei20192020: 35.347 lei20202021: 13.361 lei20212022: 50.211 lei50 mii20222023: 3.110 lei20232024: −78.215 lei−78 mii20242025: 7.947 lei8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru REVITAL POINT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 47.163 lei în scădere față de 2024 7.947 lei în creștere față de 2024 40.849 lei în scădere față de 2024 65.959 lei 5.027 lei 2.279 lei 1
2024 124.978 lei în scădere față de 2023 −78.215 lei în scădere față de 2023 86.792 lei în creștere față de 2023 116.492 lei 5.925 lei −5.668 lei 1 în scădere față de 2023
2023 291.597 lei în creștere față de 2022 3.110 lei în scădere față de 2022 86.425 lei în scădere față de 2022 155.109 lei 58.591 lei 72.547 lei 3 în creștere față de 2022
2022 291.564 lei în scădere față de 2021 50.211 lei în creștere față de 2021 114.353 lei în creștere față de 2021 193.725 lei 58.228 lei 69.437 lei 2
2021 298.676 lei în creștere față de 2020 13.361 lei în scădere față de 2020 66.968 lei în creștere față de 2020 162.109 lei 5.683 lei 19.226 lei 2
2020 178.954 lei 35.347 lei în creștere față de 2019 14.360 lei în creștere față de 2019 120.867 lei 21.891 lei 33.233 lei 2
2019 — −2.314 lei 6.886 lei 127 lei 144.102 lei −2.114 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare