REVIVA INOVATION S.R.L.

Inactivă fiscal din 18 iulie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

REVIVA INOVATION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41032581, Nr. Reg. Com. J2019000982263. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1092 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie. Societatea a fost înființată la data de 23 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT HERGHELIA COM. CEUAŞU DE CÂMPIE, HERGHELIA, NR.68B, cod poștal 547144. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 18 iulie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVIVA INOVATION S.R.L.
CUI
41032581
Stare
Inactivă fiscal din 18 iulie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J2019000982263
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 aprilie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT HERGHELIA COM. CEUAŞU DE CÂMPIE, HERGHELIA, NR.68B
Cod poștal
547144
Cod CAEN
1092
Domeniu de activitate
Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie

Situații financiare

În 2022, REVIVA INOVATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 8.160 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 244.894 lei2020 · Cifra de afaceri: 250.363 lei2021 · Cifra de afaceri: 48.041 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: 35.527 lei2020 · Profit net: −38.017 lei2021 · Profit net: −58.926 lei2022 · Profit net: −8.160 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 244.894 lei20192020: 250.363 lei250 mii20202021: 48.041 lei20212022: 0 lei02022
Profit net lei
2019: 35.527 lei36 mii20192020: −38.017 lei20202021: −58.926 lei−59 mii20212022: −8.160 lei−8 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru REVIVA INOVATION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 0 lei în scădere față de 2021 −8.160 lei în creștere față de 2021 139.276 lei în creștere față de 2021 0 lei 65.204 lei −74.072 lei —
2021 48.041 lei în scădere față de 2020 −58.926 lei în scădere față de 2020 135.212 lei în scădere față de 2020 0 lei 69.300 lei −65.912 lei 2
2020 250.363 lei în creștere față de 2019 −38.017 lei în scădere față de 2019 413.427 lei în creștere față de 2019 15.850 lei 395.287 lei −2.290 lei 2 în creștere față de 2019
2019 244.894 lei 35.527 lei 178.434 lei — 214.161 lei 35.727 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare