REVOLT CONSTRUCT SRL

REVOLT CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18265345, Nr. Reg. Com. J2006000090405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 6 ianuarie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD PACHE PROTOPOPESCU, NR.43, LOTUL NR. 25-BIROURI. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REVOLT CONSTRUCT SRL
CUI
18265345
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006000090405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 ianuarie 2006
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD PACHE PROTOPOPESCU, NR.43, LOTUL NR. 25-BIROURI
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, REVOLT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.875.487 lei, o pierdere netă de 20.931 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 239.880 lei2017 · Cifra de afaceri: 290.027 lei2018 · Cifra de afaceri: 283.637 lei2019 · Cifra de afaceri: 327.831 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.187.052 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.085.187 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.059.578 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.652.099 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.784.999 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.875.487 lei2016 · Profit net: 199.255 lei2017 · Profit net: 184.793 lei2018 · Profit net: 24.140 lei2019 · Profit net: 156.432 lei2020 · Profit net: 1.096.001 lei2021 · Profit net: 1.401.750 lei2022 · Profit net: 3.643.569 lei2023 · Profit net: 130.040 lei2024 · Profit net: 700.669 lei2025 · Profit net: −20.931 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 239.880 lei'162017: 290.027 lei'172018: 283.637 lei'182019: 327.831 lei'192020: 2.187.052 lei'202021: 4.085.187 lei'212022: 5.059.578 lei5,1 mil.'222023: 1.652.099 lei'232024: 3.784.999 lei'242025: 1.875.487 lei1,9 mil.'25
Profit net lei
2016: 199.255 lei'162017: 184.793 lei'172018: 24.140 lei'182019: 156.432 lei'192020: 1.096.001 lei'202021: 1.401.750 lei'212022: 3.643.569 lei3,6 mil.'222023: 130.040 lei'232024: 700.669 lei'242025: −20.931 lei−21 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru REVOLT CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.875.487 lei în scădere față de 2024 −20.931 lei în scădere față de 2024 13.544.798 lei în scădere față de 2024 6.225.580 lei 184.067 lei −6.036.376 lei 2
2024 3.784.999 lei în creștere față de 2023 700.669 lei în creștere față de 2023 14.397.904 lei în scădere față de 2023 5.594.526 lei 689.046 lei −6.209.492 lei 2
2023 1.652.099 lei în scădere față de 2022 130.040 lei în scădere față de 2022 15.832.179 lei în scădere față de 2022 5.312.377 lei 1.901.959 lei −7.303.331 lei 2 în scădere față de 2022
2022 5.059.578 lei în creștere față de 2021 3.643.569 lei în creștere față de 2021 16.552.994 lei în scădere față de 2021 5.303.998 lei 3.741.310 lei −7.507.686 lei 6 în creștere față de 2021
2021 4.085.187 lei în creștere față de 2020 1.401.750 lei în creștere față de 2020 19.896.564 lei în creștere față de 2020 6.760.536 lei 1.984.774 lei −11.151.254 lei 4 în scădere față de 2020
2020 2.187.052 lei în creștere față de 2019 1.096.001 lei în creștere față de 2019 17.820.988 lei în creștere față de 2019 4.472.653 lei 795.331 lei −12.553.004 lei 5 în creștere față de 2019
2019 327.831 lei în creștere față de 2018 156.432 lei în creștere față de 2018 17.119.437 lei în creștere față de 2018 3.017.383 lei 453.048 lei −13.649.006 lei 1 în scădere față de 2018
2018 283.637 lei în scădere față de 2017 24.140 lei în scădere față de 2017 16.255.513 lei în creștere față de 2017 2.088.804 lei 300.024 lei −13.866.685 lei 3 în creștere față de 2017
2017 290.027 lei în creștere față de 2016 184.793 lei în scădere față de 2016 15.777.156 lei în scădere față de 2016 1.809.264 lei 77.067 lei −13.890.825 lei 1
2016 239.880 lei 199.255 lei 15.865.367 lei 1.684.144 lei 60.805 lei −14.120.418 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.