REZISTENT ART S.R.L.

REZISTENT ART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 40217522, Nr. Reg. Com. J2018001043384. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT VLĂDEŞTI COM. VLĂDEŞTI, STR ŞTIRBEI VODĂ, NR.382, cod poștal 247740. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
REZISTENT ART S.R.L.
CUI
40217522
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001043384
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT VLĂDEŞTI COM. VLĂDEŞTI, STR ŞTIRBEI VODĂ, NR.382
Cod poștal
247740
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, REZISTENT ART S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.200 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20182019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 146.079 lei2020 · Cifra de afaceri: 26.412 lei2018 · Profit net: −20 lei2019 · Profit net: −59.883 lei2020 · Profit net: −47.227 lei2022 · Profit net: −19.110 lei2023 · Profit net: −21.102 lei2024 · Profit net: −13.977 lei2025 · Profit net: −1.200 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 146.079 lei146 mii20192020: 26.412 lei26 mii2020
Profit net lei
2018: −20 lei20182019: −59.883 lei−60 mii20192020: −47.227 lei20202022: −19.110 lei20222023: −21.102 lei20232024: −13.977 lei20242025: −1.200 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru REZISTENT ART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.200 lei în creștere față de 2024 173.927 lei în creștere față de 2024 — 10.745 lei −163.182 lei 0 în scădere față de 2024
2024 — −13.977 lei în creștere față de 2023 172.728 lei în creștere față de 2023 — 10.920 lei −161.808 lei 1
2023 — −21.102 lei în scădere față de 2022 167.960 lei în creștere față de 2022 — 20.139 lei −147.821 lei 1
2022 — −19.110 lei în creștere față de 2020 152.084 lei în creștere față de 2020 — 25.364 lei −126.720 lei 1 în scădere față de 2020
2020 26.412 lei în scădere față de 2019 −47.227 lei în creștere față de 2019 133.890 lei în scădere față de 2019 — 14.513 lei −119.377 lei 3
2019 146.079 lei −59.883 lei în scădere față de 2018 149.738 lei în creștere față de 2018 370 lei 89.665 lei −59.703 lei 3
2018 — −20 lei 500 lei 370 lei 310 lei 180 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare