RHONDAS INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 20314334, Nr. Reg. Com. J12/4515/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 29 decembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII DE ZAHĂR, NR.84, SC.II, ET.2, AP.25, cod poștal 400624. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RHONDAS INVEST S.R.L.
- CUI
- 20314334
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/4515/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 29 decembrie 2006
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII DE ZAHĂR, NR.84, SC.II, ET.2, AP.25
- Cod poștal
- 400624
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4120
- Domeniu de activitate
- Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Situații financiare
În 2025, RHONDAS INVEST S.R.L. a raportat o pierdere netă de 38.181 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −38.181 lei în scădere față de 2024 | 548.058 lei în scădere față de 2024 | 469.690 lei | 20 lei | −78.348 lei | — |
| 2024 | — | −536 lei | 548.545 lei în creștere față de 2023 | 469.690 lei | 38.687 lei | −40.168 lei | — |
| 2023 | — | −536 lei în scădere față de 2022 | 547.045 lei în creștere față de 2022 | 469.690 lei | 37.723 lei | −39.632 lei | — |
| 2022 | — | −535 lei | 546.509 lei în creștere față de 2021 | 469.690 lei | 37.723 lei | −39.096 lei | — |
| 2021 | — | −535 lei în creștere față de 2020 | 545.974 lei în creștere față de 2020 | 469.690 lei | 37.723 lei | −38.561 lei | — |
| 2020 | — | −536 lei | 545.439 lei în creștere față de 2019 | 469.690 lei | 37.723 lei | −38.026 lei | — |
| 2019 | — | −536 lei | 544.903 lei în creștere față de 2018 | 469.690 lei | 37.723 lei | −37.490 lei | — |
| 2018 | — | −536 lei | 544.367 lei în creștere față de 2017 | 469.690 lei | 37.722 lei | −36.955 lei | — |
| 2017 | — | −536 lei în creștere față de 2016 | 543.833 lei în creștere față de 2016 | 467.619 lei | 39.794 lei | −36.420 lei | — |
| 2016 | — | −2.326 lei | 543.297 lei | 467.619 lei | 39.794 lei | −35.884 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
