RHYNNA FASHION S.R.L.

RHYNNA FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39492693, Nr. Reg. Com. J40/8496/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 15 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, PREL. FERENTARI, NR.136, CAMERA 1, cod poștal 051871. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RHYNNA FASHION S.R.L.
CUI
39492693
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/8496/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, PREL. FERENTARI, NR.136, CAMERA 1
Cod poștal
051871
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, RHYNNA FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 139.960 lei, o pierdere netă de 3.119 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 5.481 lei2019 · Cifra de afaceri: 15.892 lei2020 · Cifra de afaceri: 88.642 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.726 lei2022 · Cifra de afaceri: 48.254 lei2023 · Cifra de afaceri: 33.456 lei2024 · Cifra de afaceri: 26.087 lei2025 · Cifra de afaceri: 139.960 lei2018 · Profit net: 714 lei2019 · Profit net: −5.335 lei2020 · Profit net: 18.230 lei2021 · Profit net: −17.335 lei2022 · Profit net: −21.881 lei2023 · Profit net: −44.647 lei2024 · Profit net: −27.648 lei2025 · Profit net: −3.119 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.481 lei'182019: 15.892 lei'192020: 88.642 lei'202021: 82.726 lei'212022: 48.254 lei'222023: 33.456 lei'232024: 26.087 lei'242025: 139.960 lei140 mii'25
Profit net lei
2018: 714 lei'182019: −5.335 lei'192020: 18.230 lei18 mii'202021: −17.335 lei'212022: −21.881 lei'222023: −44.647 lei−45 mii'232024: −27.648 lei'242025: −3.119 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RHYNNA FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 139.960 lei în creștere față de 2024 −3.119 lei în creștere față de 2024 124.351 lei în creștere față de 2024 — 28.996 lei −95.355 lei 1
2024 26.087 lei în scădere față de 2023 −27.648 lei în creștere față de 2023 104.281 lei în creștere față de 2023 — 12.045 lei −92.236 lei 1
2023 33.456 lei în scădere față de 2022 −44.647 lei în scădere față de 2022 84.814 lei în creștere față de 2022 — 20.226 lei −64.588 lei —
2022 48.254 lei în scădere față de 2021 −21.881 lei în scădere față de 2021 54.729 lei în creștere față de 2021 — 34.813 lei −19.916 lei 1
2021 82.726 lei în scădere față de 2020 −17.335 lei în scădere față de 2020 30.391 lei în creștere față de 2020 — 32.356 lei 1.965 lei 1
2020 88.642 lei în creștere față de 2019 18.230 lei în creștere față de 2019 9.471 lei în creștere față de 2019 — 28.770 lei 19.299 lei 1
2019 15.892 lei în creștere față de 2018 −5.335 lei în scădere față de 2018 664 lei în scădere față de 2018 — 1.734 lei 1.070 lei 1
2018 5.481 lei 714 lei 2.484 lei — 3.398 lei 914 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare