RIAM CONS S.R.L.

RIAM CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43915040, Nr. Reg. Com. J2021001307123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 15 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. INOCENŢIU MICU KLEIN, NR.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RIAM CONS S.R.L.
CUI
43915040
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021001307123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 martie 2021
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. INOCENŢIU MICU KLEIN, NR.7
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, RIAM CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.650.688 lei, un profit net de 723.085 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 196.609 lei2023 · Cifra de afaceri: 426.566 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.144.974 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.650.688 lei2021 · Profit net: 2.443 lei2022 · Profit net: 129.944 lei2023 · Profit net: 30.056 lei2024 · Profit net: 721.338 lei2025 · Profit net: 723.085 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 12.000 lei20212022: 196.609 lei20222023: 426.566 lei20232024: 2.144.974 lei20242025: 3.650.688 lei3,7 mil.2025
Profit net lei
2021: 2.443 lei20212022: 129.944 lei20222023: 30.056 lei20232024: 721.338 lei20242025: 723.085 lei723 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RIAM CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.650.688 lei în creștere față de 2024 723.085 lei în creștere față de 2024 7.603.039 lei în creștere față de 2024 7.978.249 lei 347.457 lei 723.325 lei 2 în scădere față de 2024
2024 2.144.974 lei în creștere față de 2023 721.338 lei în creștere față de 2023 1.074.148 lei în scădere față de 2023 1.113.157 lei 470.359 lei 509.398 lei 10 în scădere față de 2023
2023 426.566 lei în creștere față de 2022 30.056 lei în scădere față de 2022 1.247.748 lei în scădere față de 2022 1.001.242 lei 317.455 lei 70.949 lei 11 în creștere față de 2022
2022 196.609 lei în creștere față de 2021 129.944 lei în creștere față de 2021 1.273.506 lei în creștere față de 2021 1.001.242 lei 404.851 lei 132.587 lei 6
2021 12.000 lei 2.443 lei 61.503 lei — 64.146 lei 2.643 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare