RICSPEED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Covasna, România. Date de identificare: CUI 39418620, Nr. Reg. Com. J2018000194144. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 30 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. COVASNA, SAT MERENI COM. MERENI, MERENI, NR.355, cod poștal 527112. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- RICSPEED S.R.L.
- CUI
- 39418620
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000194144
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 mai 2018
- Județ
- Covasna
- Sediul social
- JUD. COVASNA, SAT MERENI COM. MERENI, MERENI, NR.355
- Cod poștal
- 527112
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2025, RICSPEED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 944.219 lei, un profit net de 1.168 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 944.219 lei în creștere față de 2024 | 1.168 lei în scădere față de 2024 | 232.468 lei în creștere față de 2024 | 156.181 lei | 89.461 lei | 29.320 lei | 3 |
| 2024 | 859.392 lei în creștere față de 2023 | 64.210 lei în scădere față de 2023 | 181.385 lei în creștere față de 2023 | 180.976 lei | 103.155 lei | 102.746 lei | 3 în creștere față de 2023 |
| 2023 | 492.665 lei în creștere față de 2022 | 84.463 lei în creștere față de 2022 | 12.927 lei în scădere față de 2022 | 23.852 lei | 79.244 lei | 90.169 lei | 2 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 51.485 lei | 6.532 lei în creștere față de 2021 | 33.427 lei în creștere față de 2021 | 22.238 lei | 16.895 lei | 5.706 lei | 1 |
| 2021 | — | 0 lei în scădere față de 2020 | 4.501 lei | — | 3.675 lei | −826 lei | — |
| 2020 | 7.937 lei | 3.963 lei în creștere față de 2019 | 4.501 lei în scădere față de 2019 | — | 3.675 lei | −826 lei | — |
| 2019 | — | −88 lei în creștere față de 2018 | 5.338 lei | — | 548 lei | −4.790 lei | — |
| 2018 | 8.669 lei | −4.902 lei | 5.338 lei | — | 636 lei | −4.702 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
