RIN FLO VISION S.R.L.

RIN FLO VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42876058, Nr. Reg. Com. J2020001784222. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 5 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CIRIC, NR.42, CAM.1, BL.Q4, SC.A, ET.4, AP.1, cod poștal 700335. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RIN FLO VISION S.R.L.
CUI
42876058
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001784222
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 august 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CIRIC, NR.42, CAM.1, BL.Q4, SC.A, ET.4, AP.1
Cod poștal
700335
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, RIN FLO VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de −130.473 lei, un profit net de 538.053 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 23.178 lei2022 · Cifra de afaceri: 678.074 lei2023 · Cifra de afaceri: 313.505 lei2024 · Cifra de afaceri: −150.495 lei2025 · Cifra de afaceri: −130.473 lei2020 · Profit net: −146.620 lei2021 · Profit net: 17.116 lei2022 · Profit net: 641.455 lei2023 · Profit net: −665.498 lei2024 · Profit net: −295.302 lei2025 · Profit net: 538.053 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 23.178 lei20212022: 678.074 lei678 mii20222023: 313.505 lei20232024: −150.495 lei−150 mii20242025: −130.473 lei−130 mii2025
Profit net lei
2020: −146.620 lei20202021: 17.116 lei20212022: 641.455 lei641 mii20222023: −665.498 lei−665 mii20232024: −295.302 lei20242025: 538.053 lei538 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RIN FLO VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 −130.473 lei în creștere față de 2024 538.053 lei în creștere față de 2024 763.593 lei în creștere față de 2024 906.998 lei 92.292 lei 235.697 lei 1
2024 −150.495 lei în scădere față de 2023 −295.302 lei în creștere față de 2023 461.294 lei în creștere față de 2023 84.000 lei 74.938 lei −302.356 lei 1
2023 313.505 lei în scădere față de 2022 −665.498 lei în scădere față de 2022 445.054 lei în creștere față de 2022 84.000 lei 354.001 lei −7.053 lei 1
2022 678.074 lei în creștere față de 2021 641.455 lei în creștere față de 2021 300.202 lei în scădere față de 2021 901.403 lei 57.244 lei 658.445 lei 1
2021 23.178 lei 17.116 lei în creștere față de 2020 933.781 lei în creștere față de 2020 869.962 lei 80.809 lei 16.990 lei 1
2020 — −146.620 lei 542.373 lei 84.122 lei 311.831 lei −146.420 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare