RIN PERFORM INVEST S.R.L.

RIN PERFORM INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 44284630, Nr. Reg. Com. J33/947/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2021. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. FRÎNCEI, NR.10 E, cod poștal 725400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RIN PERFORM INVEST S.R.L.
CUI
44284630
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/947/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2021
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. FRÎNCEI, NR.10 E
Cod poștal
725400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RIN PERFORM INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.513 lei, o pierdere netă de 22.523 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 81.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 16.200 lei2023 · Cifra de afaceri: 98.682 lei2024 · Cifra de afaceri: 162.960 lei2025 · Cifra de afaceri: 31.513 lei2021 · Profit net: 59.998 lei2022 · Profit net: 2.547 lei2023 · Profit net: 56.683 lei2024 · Profit net: 119.727 lei2025 · Profit net: −22.523 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 81.000 lei20212022: 16.200 lei20222023: 98.682 lei20232024: 162.960 lei163 mii20242025: 31.513 lei32 mii2025
Profit net lei
2021: 59.998 lei20212022: 2.547 lei20222023: 56.683 lei20232024: 119.727 lei120 mii20242025: −22.523 lei−23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RIN PERFORM INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 31.513 lei în scădere față de 2024 −22.523 lei în scădere față de 2024 18 lei în scădere față de 2024 6.888 lei 16.362 lei 23.232 lei 1
2024 162.960 lei în creștere față de 2023 119.727 lei în creștere față de 2023 5.980 lei în scădere față de 2023 — 51.735 lei 45.755 lei 1
2023 98.682 lei în creștere față de 2022 56.683 lei în creștere față de 2022 11.283 lei în creștere față de 2022 792 lei 28.319 lei 17.828 lei 1
2022 16.200 lei în scădere față de 2021 2.547 lei în scădere față de 2021 588 lei în scădere față de 2021 2.692 lei 30.641 lei 32.745 lei —
2021 81.000 lei 59.998 lei 1.460 lei — 61.658 lei 60.198 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare