RISING COLORS S.R.L.

RISING COLORS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41223050, Nr. Reg. Com. J10/844/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. STADIONULUI, NR.2, BL.2A, ET.PARTER, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RISING COLORS S.R.L.
CUI
41223050
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/844/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. STADIONULUI, NR.2, BL.2A, ET.PARTER, AP.2
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, RISING COLORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.222 lei, un profit net de 507 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 21.667 lei2020 · Cifra de afaceri: 53.510 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.367 lei2022 · Cifra de afaceri: 28.038 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.222 lei2019 · Profit net: 17.634 lei2020 · Profit net: 15.974 lei2021 · Profit net: 5.450 lei2022 · Profit net: −8.832 lei2023 · Profit net: −10.401 lei2024 · Profit net: −9.337 lei2025 · Profit net: 507 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 21.667 lei20192020: 53.510 lei54 mii20202021: 19.367 lei20212022: 28.038 lei20222025: 4.222 lei4 mii2025
Profit net lei
2019: 17.634 lei18 mii20192020: 15.974 lei20202021: 5.450 lei20212022: −8.832 lei20222023: −10.401 lei−10 mii20232024: −9.337 lei20242025: 507 lei5072025
Indicatori financiari pe ani pentru RISING COLORS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.222 lei 507 lei în creștere față de 2024 8.954 lei în creștere față de 2024 — 2.570 lei −6.384 lei —
2024 — −9.337 lei în creștere față de 2023 7.873 lei în creștere față de 2023 — 982 lei −6.891 lei 1
2023 — −10.401 lei în scădere față de 2022 458 lei în scădere față de 2022 — 2.904 lei 2.446 lei 1
2022 28.038 lei în creștere față de 2021 −8.832 lei în scădere față de 2021 22.299 lei în creștere față de 2021 6.423 lei 28.723 lei 12.847 lei 1 în scădere față de 2021
2021 19.367 lei în scădere față de 2020 5.450 lei în scădere față de 2020 340 lei în scădere față de 2020 42.615 lei 16.191 lei 21.679 lei 3
2020 53.510 lei în creștere față de 2019 15.974 lei în scădere față de 2019 5.588 lei în creștere față de 2019 84.772 lei 14.991 lei 16.229 lei —
2019 21.667 lei 17.634 lei 5.433 lei 74.258 lei 60.308 lei 17.834 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare