RIVA FORCE INVEST S.R.L.

RIVA FORCE INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40278970, Nr. Reg. Com. J2018005372125. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 10 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA SLĂNIC, NR.1, AP.11, cod poștal 400413. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RIVA FORCE INVEST S.R.L.
CUI
40278970
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005372125
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 decembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA SLĂNIC, NR.1, AP.11
Cod poștal
400413
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, RIVA FORCE INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.051.093 lei, un profit net de 1.872.689 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−4,0 mil.−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.201820222023202420252022 · Cifra de afaceri: 160.824 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.106.362 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.122.871 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.051.093 lei2018 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −2.774.098 lei2023 · Profit net: 684.028 lei2024 · Profit net: 2.227.419 lei2025 · Profit net: 1.872.689 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 160.824 lei20222023: 2.106.362 lei20232024: 3.122.871 lei20242025: 6.051.093 lei6,1 mil.2025
Profit net lei
2018: 0 lei20182022: −2.774.098 lei−2,8 mil.20222023: 684.028 lei20232024: 2.227.419 lei2,2 mil.20242025: 1.872.689 lei1,9 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru RIVA FORCE INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.051.093 lei în creștere față de 2024 1.872.689 lei în scădere față de 2024 8.744.865 lei în scădere față de 2024 10.827.554 lei 830.959 lei 2.913.648 lei 1 în scădere față de 2024
2024 3.122.871 lei în creștere față de 2023 2.227.419 lei în creștere față de 2023 11.776.883 lei în creștere față de 2023 10.709.104 lei 2.108.737 lei 1.040.958 lei 2
2023 2.106.362 lei în creștere față de 2022 684.028 lei în creștere față de 2022 11.408.331 lei în scădere față de 2022 8.466.053 lei 1.754.518 lei −1.187.760 lei 2 în creștere față de 2022
2022 160.824 lei −2.774.098 lei în scădere față de 2018 12.877.932 lei în creștere față de 2018 8.365.640 lei 2.631.504 lei −1.871.788 lei 1
2018 — 0 lei 653 lei 653 lei 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare