RMC DERMASAFE S.R.L.

RMC DERMASAFE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 39149971, Nr. Reg. Com. J2018000354108. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT OREAVUL COM. VALEA RÂMNICULUI, STR. CALEA BUCUREŞTI, NR.82. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RMC DERMASAFE S.R.L.
CUI
39149971
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000354108
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT OREAVUL COM. VALEA RÂMNICULUI, STR. CALEA BUCUREŞTI, NR.82
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, RMC DERMASAFE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 921.007 lei, un profit net de 283.875 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192023202420252018 · Cifra de afaceri: 6.386 lei2019 · Cifra de afaceri: 24.237 lei2023 · Cifra de afaceri: 147.534 lei2024 · Cifra de afaceri: 410.124 lei2025 · Cifra de afaceri: 921.007 lei2018 · Profit net: 6.144 lei2019 · Profit net: 22.423 lei2023 · Profit net: 60.321 lei2024 · Profit net: 154.031 lei2025 · Profit net: 283.875 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 6.386 lei20182019: 24.237 lei20192023: 147.534 lei20232024: 410.124 lei20242025: 921.007 lei921 mii2025
Profit net lei
2018: 6.144 lei20182019: 22.423 lei20192023: 60.321 lei20232024: 154.031 lei20242025: 283.875 lei284 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RMC DERMASAFE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 921.007 lei în creștere față de 2024 283.875 lei în creștere față de 2024 41.698 lei în creștere față de 2024 72.280 lei 253.493 lei 284.075 lei 3 în creștere față de 2024
2024 410.124 lei în creștere față de 2023 154.031 lei în creștere față de 2023 38.660 lei în creștere față de 2023 67.737 lei 131.125 lei 160.202 lei 2
2023 147.534 lei în creștere față de 2019 60.321 lei în creștere față de 2019 35.335 lei în creștere față de 2019 2.004 lei 93.852 lei 60.521 lei —
2019 24.237 lei în creștere față de 2018 22.423 lei în creștere față de 2018 1.982 lei în creștere față de 2018 3.655 lei 27.094 lei 28.767 lei —
2018 6.386 lei 6.144 lei 1.192 lei — 7.536 lei 6.344 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare