RME HELLARO ENTERPRISE S.R.L.

RME HELLARO ENTERPRISE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39646970, Nr. Reg. Com. J23/3406/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT BERCENI COM. BERCENI, STR. TUBEROZELOR, NR.47H, CAMERA 1, cod poștal 077020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RME HELLARO ENTERPRISE S.R.L.
CUI
39646970
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/3406/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT BERCENI COM. BERCENI, STR. TUBEROZELOR, NR.47H, CAMERA 1
Cod poștal
077020
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, RME HELLARO ENTERPRISE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.405 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20182020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 782 lei2021 · Cifra de afaceri: 77.297 lei2022 · Cifra de afaceri: 173.900 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.390 lei2018 · Profit net: −4.096 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 64.190 lei2022 · Profit net: 70.248 lei2023 · Profit net: −15.154 lei2024 · Profit net: −11.233 lei2025 · Profit net: −5.405 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 782 lei20182021: 77.297 lei20212022: 173.900 lei174 mii20222023: 6.390 lei6 mii2023
Profit net lei
2018: −4.096 lei20182020: 0 lei20202021: 64.190 lei20212022: 70.248 lei70 mii20222023: −15.154 lei−15 mii20232024: −11.233 lei20242025: −5.405 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru RME HELLARO ENTERPRISE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −5.405 lei în creștere față de 2024 321 lei în creștere față de 2024 — 33.419 lei 33.098 lei —
2024 — −11.233 lei în creștere față de 2023 0 lei — 38.503 lei 38.503 lei —
2023 6.390 lei în scădere față de 2022 −15.154 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 8.924 lei 40.971 lei 49.895 lei —
2022 173.900 lei în creștere față de 2021 70.248 lei în creștere față de 2021 28.221 lei în creștere față de 2021 23.393 lei 134.945 lei 130.270 lei 1
2021 77.297 lei 64.190 lei în creștere față de 2020 1.081 lei în scădere față de 2020 — 61.103 lei 60.022 lei —
2020 — 0 lei în creștere față de 2018 9.918 lei în creștere față de 2018 — 5.750 lei −4.168 lei —
2018 782 lei −4.096 lei 9.717 lei 71 lei 5.750 lei −3.896 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare