RMS CONFERENCE & EVENTS CENTER SRL

Radiată din 8 iunie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

RMS CONFERENCE & EVENTS CENTER SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 20568375, Nr. Reg. Com. J23/566/2015. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 15 ianuarie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, STR. FRASINULUI, NR.1, cod poștal 077091. Societatea este radiată din data de 8 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
RMS CONFERENCE & EVENTS CENTER SRL
CUI
20568375
Stare
Radiată din 8 iunie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J23/566/2015
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 ianuarie 2007
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ŢEGHEŞ COM. DOMNEŞTI, STR. FRASINULUI, NR.1
Cod poștal
077091
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, RMS CONFERENCE & EVENTS CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 401.271 lei, o pierdere netă de 595.275 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 3.216.972 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.854.056 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.096.085 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.531.223 lei2020 · Cifra de afaceri: 771.328 lei2021 · Cifra de afaceri: 291.054 lei2022 · Cifra de afaceri: 274.166 lei2023 · Cifra de afaceri: 504.460 lei2024 · Cifra de afaceri: 674.764 lei2025 · Cifra de afaceri: 401.271 lei2016 · Profit net: 1.445.046 lei2017 · Profit net: 190.922 lei2018 · Profit net: 847.716 lei2019 · Profit net: −90.630 lei2020 · Profit net: 1.265.529 lei2021 · Profit net: −1.200.419 lei2022 · Profit net: −715.149 lei2023 · Profit net: 70.026 lei2024 · Profit net: 120.309 lei2025 · Profit net: −595.275 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 3.216.972 lei3,2 mil.'162017: 1.854.056 lei'172018: 2.096.085 lei'182019: 1.531.223 lei'192020: 771.328 lei'202021: 291.054 lei'212022: 274.166 lei'222023: 504.460 lei'232024: 674.764 lei'242025: 401.271 lei401 mii'25
Profit net lei
2016: 1.445.046 lei1,4 mil.'162017: 190.922 lei'172018: 847.716 lei'182019: −90.630 lei'192020: 1.265.529 lei'202021: −1.200.419 lei−1,2 mil.'212022: −715.149 lei'222023: 70.026 lei'232024: 120.309 lei'242025: −595.275 lei−595 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru RMS CONFERENCE & EVENTS CENTER SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 401.271 lei în scădere față de 2024 −595.275 lei în scădere față de 2024 597 lei în scădere față de 2024 9.710.919 lei 179.694 lei 9.890.016 lei 1
2024 674.764 lei în creștere față de 2023 120.309 lei în creștere față de 2023 775.668 lei în scădere față de 2023 10.500.951 lei 528.859 lei 10.254.715 lei 1
2023 504.460 lei în creștere față de 2022 70.026 lei în creștere față de 2022 1.418.771 lei în scădere față de 2022 11.230.149 lei 358.214 lei 10.170.165 lei 1
2022 274.166 lei în scădere față de 2021 −715.149 lei în creștere față de 2021 2.811.905 lei în scădere față de 2021 12.165.609 lei 745.862 lei 10.100.139 lei 1
2021 291.054 lei în scădere față de 2020 −1.200.419 lei în scădere față de 2020 2.830.598 lei în scădere față de 2020 13.436.540 lei 208.772 lei 10.815.287 lei 1
2020 771.328 lei în scădere față de 2019 1.265.529 lei în creștere față de 2019 4.033.334 lei în scădere față de 2019 14.431.153 lei 1.617.315 lei 12.015.707 lei 1 în scădere față de 2019
2019 1.531.223 lei în scădere față de 2018 −90.630 lei în scădere față de 2018 6.318.321 lei în scădere față de 2018 15.526.103 lei 1.983.918 lei 11.192.273 lei 2 în creștere față de 2018
2018 2.096.085 lei în creștere față de 2017 847.716 lei în creștere față de 2017 6.469.712 lei în scădere față de 2017 16.031.100 lei 1.720.942 lei 11.282.903 lei 1 în scădere față de 2017
2017 1.854.056 lei în scădere față de 2016 190.922 lei în scădere față de 2016 7.042.329 lei în scădere față de 2016 16.373.408 lei 1.095.875 lei 10.435.187 lei 2 în scădere față de 2016
2016 3.216.972 lei 1.445.046 lei 9.457.855 lei 14.491.172 lei 3.825.654 lei 10.244.265 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.